DAJ CYNK

UPC zaczyna świadczyć usługi na sieci światłowodowej Nexery

msnet

Taryfy, promocje, usługi

UPC Nexera światłowody Internet

UPC Polska rozszerza zasięg swoich usług na tak zwane Regiony Nexery, czyli tam, gdzie istnieje sieć światłowodowa tego operatora, wybudowana w ramach POPC. W ten sposób można skorzystać miedzy innymi z szybkiego Internetu stacjonarnego.

UPC Polska to kolejny operator telekomunikacyjny, który uruchomił sprzedaż swoich usług cyfrowych w modelu BSA (Bitstream Access) na sieci światłowodowej Nexery, wybudowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Z oferty UPC mogą skorzystać mieszkańcy z regionów: Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmii i Mazur oraz Kujaw z Pomorzem i Mazowszem.

Zobacz: Nowe smartfony Xiaomi oraz Apple w ofercie komórkowej UPC
Zobacz: UPC wprowadza dekoder 4K TV BOX oraz nowe pakiety internetowe i mobilne

- W UPC priorytetem jest zapewnianie naszym klientom najwyższej jakości cyfrowych usług: najszybszego światłowodowego Internetu w Polsce, telewizji cyfrowej 4K z nowym innowacyjnym dekoderem, usług mobilnych oraz najlepszych treści czy obsługi klienta. Dziś zaoferujemy je w nowych lokalizacjach w oparciu o sieci zbudowane w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, dzięki czemu kolejni klienci będą mogli w pełni korzystać z nieograniczonych możliwości jakie daje dostęp do cyfrowego świata.

- powiedział Przemysław Żur, wiceprezes ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, UPC Polska

- Budujemy i systematycznie oddajemy do użytku nowe zasięgi sieci światłowodowej, niezbędnej do świadczenia nowoczesnych usług cyfrowych. Wiele z nich nie było wcześniej dostępnych w miejscowościach z naszych Regionów. Dbamy również o to, aby mieszkańcy mieli możliwość korzystania z najlepszych ofert, świadczonych przez solidnych dostawców. Cieszymy się, że możemy zapewnić mieszkańcom dodatkowe formy rozrywki oraz otworzyć dla nich nowe możliwości na lepsze i ciekawsze życie, pracę i prowadzenie biznesu.

- powiedział Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu w firmie Nexera

Zobacz: [Aktualizacja] Play: Rok ważności konta za 100 zł
Zobacz: Plusowe 5G teraz także w ofertach na kartę, a do tego 60 GB ekstra

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu