DAJ CYNK

UPC zaczyna świadczyć usługi na sieci światłowodowej Nexery

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 20374

UPC Nexera światłowody Internet

UPC Polska rozszerza zasięg swoich usług na tak zwane Regiony Nexery, czyli tam, gdzie istnieje sieć światłowodowa tego operatora, wybudowana w ramach POPC. W ten sposób można skorzystać miedzy innymi z szybkiego Internetu stacjonarnego.

UPC Polska to kolejny operator telekomunikacyjny, który uruchomił sprzedaż swoich usług cyfrowych w modelu BSA (Bitstream Access) na sieci światłowodowej Nexery, wybudowanej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Z oferty UPC mogą skorzystać mieszkańcy z regionów: Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmii i Mazur oraz Kujaw z Pomorzem i Mazowszem.

Zobacz: Nowe smartfony Xiaomi oraz Apple w ofercie komórkowej UPC
Zobacz: UPC wprowadza dekoder 4K TV BOX oraz nowe pakiety internetowe i mobilne

- W UPC priorytetem jest zapewnianie naszym klientom najwyższej jakości cyfrowych usług: najszybszego światłowodowego Internetu w Polsce, telewizji cyfrowej 4K z nowym innowacyjnym dekoderem, usług mobilnych oraz najlepszych treści czy obsługi klienta. Dziś zaoferujemy je w nowych lokalizacjach w oparciu o sieci zbudowane w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, dzięki czemu kolejni klienci będą mogli w pełni korzystać z nieograniczonych możliwości jakie daje dostęp do cyfrowego świata.

- powiedział Przemysław Żur, wiceprezes ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta, UPC Polska

- Budujemy i systematycznie oddajemy do użytku nowe zasięgi sieci światłowodowej, niezbędnej do świadczenia nowoczesnych usług cyfrowych. Wiele z nich nie było wcześniej dostępnych w miejscowościach z naszych Regionów. Dbamy również o to, aby mieszkańcy mieli możliwość korzystania z najlepszych ofert, świadczonych przez solidnych dostawców. Cieszymy się, że możemy zapewnić mieszkańcom dodatkowe formy rozrywki oraz otworzyć dla nich nowe możliwości na lepsze i ciekawsze życie, pracę i prowadzenie biznesu.

- powiedział Jacek Wiśniewski, Prezes Zarządu w firmie Nexera

Zobacz: [Aktualizacja] Play: Rok ważności konta za 100 zł
Zobacz: Plusowe 5G teraz także w ofertach na kartę, a do tego 60 GB ekstra

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC

Przewiń w dół do następnego wpisu