DAJ CYNK

T-Mobile szaleje. Światłowód z telewizją za darmo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

W T-Mobile światłowód z telewizją dostaniesz nawet na 2 lata za darmo

T-Mobile rusza z nową ofertą Magenta Dom, w której wybierając pakiet usług domowych można zaoszczędzić nawet 1560 zł w trakcie trwania umowy. Wystarczy przenieść numer do T-Mobile lub kupić kolejny abonament, by światłowód z telewizją dostać nawet na 2 lata za darmo.

„Wszędzie dobrze, ale w Magenta Dom najlepiej” – tak T-Mobile zachwala swoją ofertę. Dzięki niej cała rodzina będzie połączona bez ograniczeń, a dom stanie się nie tylko miejscem pracy i nauki, ale także centrum rozrywki. W pakiecie usług dla domu Magenta Dom znajdziemy:

  • abonament komórkowy z nielimitowanym Internetem w smartfonie,
  • szybki Internet światłowodowy,
  • telewizję z 149 kanałami, wśród których nie zabrakło takich stacji, jak: AMC, Warner TV, CNN czy Stars TV, a dla młodszej widowni: Duck TV, Cartoon Network i Cartoonito.

Zobacz: T-Mobile ruszył ze sprzedażą nowych T Phone'ów
Zobacz: T-Mobile i Heyah: zgarnij bonusowe 200 GB. Jest jeden warunek

Światłowód z telewizją na 2 lata za darmo

Aby skorzystać z promocji i zyskać światłowód z telewizją na 2 lata za darmo, wystarczy przenieść numery do T-Mobile lub podpisać nowe umowy abonamentowe w taryfie M Nielimitowana lub L Nielimitowana. Im więcej numerów w magentowej sieci, tym więcej bezpłatnych miesięcy na usługi dla domu.

T-Mobile Magenta Dom baner

Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie M Nielimitowana (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym Internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub L Nielimitowana (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i Internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez dwa lata mogą cieszyć się Internetem światłowodowym 300 Mb/s oraz telewizją pakiet TV S za darmo. W ten sposób oszczędzają do 1560 zł w ciągu 24 miesięcy.

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach M Nielimitowana lub L Nielimitowana, otrzymają telewizję pakiet TV S oraz światłowód 300 Mb/s na 18 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie M Nielimitowana lub L Nielimitowana, otrzymamy telewizję pakiet TV S oraz Internet światłowodowy 300 Mb/s przez 12 miesięcy za darmo.

T-Mobile Magenta Dom za darmo

Abonament komórkowy za darmo

T-Mobile ma również coś dla tych, którym zależy przede wszystkim na usługach głosowych. Przenosząc numer do magentowej sieci i wybierając taryfę M Nielimitowana, nowy klient przez pierwsze 3 miesiące nie poniesie żadnych opłat. Z kolei osoby, które przeniosą lub dokupią dwa abonamenty komórkowe w taryfie M Nielimitowana, przez 12 miesięcy za drugi abonament zapłacą 0 zł. Analogicznie przenosząc lub dokupując trzy numery w tej taryfie, klient dostaje 18 darmowych miesięcy za trzeci z nich. Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie M Nielimitowana, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.

T-Mobile abonament za darmo

Zobacz: Abonament w Orange nawet 7 miesięcy za darmo
Zobacz: Światłowód Play z krótką umową już za 30 zł miesięcznie

Ankieta
24%
15%
7%
12%
23%
19%

Wszystkich głosujących: 447

Źródło ankiety: T-Mobile szaleje. Światłowód z telewizją za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Anna Rymsza / Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile