DAJ CYNK

Znajdź TELEPOLIS na Feedly, Facebooku, Twitterze... Podpowiadamy jak nie przegapić żadnej wiadomości

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5055

Co jakiś czas trafiają do nas pytania dotyczące innych sposobów dostępu do treści TELEPOLIS.PL niż bezpośrednio przez stronę główną. Macie ich do wyboru kilka.

Oprócz codziennego newslettera, wiele osób chce być na bieżąco z publikowanymi przez nas wiadomościami. Często najpopularniejszą formą dostępu do najnowszych newsów są czytniki RSS-ów, na czele z popularnym Feedly. Musimy się też otwarcie przyznać, że z Feedly korzysta większość osób w naszej redakcji - to taki nowoczesny czytnik RSS, który agreguje najciekawsze treści z wielu wybranych przez nas źródeł. I tutaj uwaga, z racji zmiany silnika strony ostatniej jesieni, należy dodać nasz serwis ponownie do obserwowanych, by lista wiadomości (ponad 70 tygodniowo) była aktualizowana na bieżąco.

Oprócz tego, wszystkie zamieszczane treści oraz często krótkie wpisy z wydarzeń, na których jesteśmy, pojawiają się w mediach społecznościowych. Praktycznie na bieżąco wszystko trafia na Twittera. Ten portal polecamy szczególnie osobom, które są ciekawe odpowiedzi np. przedstawicieli operatorów na nasze wiadomości, bo to właśnie na Twitterze najczęściej pojawiają się komentarze z ich strony.

Zobacz: Marketingowiec jest jak polityk. Przepychanki operatorów to najlepszy dowód

Oczywiście znajdziecie nas również na Facebooku, który jest najlepszym miejscem do dyskusji z innymi osobami, szczególnie jeśli cenimy sobie informacje o tym, z kim rozmawiamy.

Nie będę ukrywać, że troszkę zaniedbujemy Instagram. Brakuje nam trochę podejścia typowej instagramowej modelki, ale rosnąca liczba osób obserwujących nasz profil na pewno zmusiłaby nas do większej systematyczności.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy do obserwowania nas na:

oraz oczywiście w kanałach RSS. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu