DAJ CYNK

T-Mobile na kartę: nawet 130 GB na 30 dni za 30 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile na kartę: 130 GB na 30 dni za 30 zł

T-Mobile wprowadza dziś nową ofertę dla klientów korzystających z usług na kartę. Magentowy operator proponuje im gigantyczną paczkę 100 GB przez 30 dni. Dodając do tego dodatkowe bonusy, można zebrać łącznie nawet 130 GB.

Mamy więc najszybszą sieć w Polsce i chcemy się nią dzielić. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową ofertę, w której mogą oni łącznie złapać aż 130 GB na 30 dni za jedyne 30 zł 

– przechwala się T-Mobile.

Zobacz: Biedronka ma nowość. Ominęła zakaz handlu w niedziele

Jak potrzymać 130 GB w T-Mobile?

Co należy zrobić, aby skorzystać z nowej oferty? Obecni klienci T-Mobile na kartę w taryfie GO! powinni doładować konto za 30 zł w aplikacji Mój T-Mobile, a nowi użytkownicy – w dowolnym kanale doładowań w ciągu 30 dni od aktywacji startera. 

W ten sposób klienci otrzymają jednorazowy bonus 100 GB na 30 dni oraz 15 GB ekstra na 30 dni w ramach promocji „GB po doładowaniu”. 

Ponadto za środki z doładowania (30 zł) użytkownicy mogą aktywować ofertę cykliczną „Bez Limitu L”, na którą składają się paczka 15 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, dostęp do usługi Supernet Video DVD. Jak przekonuje operator, taki pakiet zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy na co dzień są bardzo aktywni w sieci i potrzebują niezawodnego internetu mobilnego.

Jeśli klient ma poprzednią taryfę w T-Mobile na kartę, również może skorzystać z oferty – wystarczy, że zmieni ją na GO! (np. kodem *530*1#). Taka zmiana zostanie potwierdzona SMS-em. 

Następnie wystarczy doładować konto w aplikacji Mój T-Mobile za 30 zł i aktywować ofertę „Bez limitu L”. Co ważne, zmiana taryfy jest bezpłatna. Klient zachowuje zgromadzone środki z doładowań na swoim koncie, a usługi oraz promocje, z których aktualnie korzysta, zostaną wyłączone.

Promocja trwa od 29 września do 31 grudnia, a promować ją będzie kampania w telewizji, w radio, online oraz w mediach społecznościowych. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/130gb-na-karte i w poniższych regulaminach.

Zobacz: T-Mobile uwalnia rozrywkę i pozwala co miesiąc zmienić serwis streamingowy
Zobacz: Orange Autodoładowanie – zasilanie konta, gdy jego stan spadnie poniżej poziomu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu