DAJ CYNK

T-Mobile szaleje. Magenta Biznes przez rok za darmo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile szaleje. Magenta Biznes przez rok za darmo

T-Mobile rusza z nową promocją dla przedsiębiorców. Ofertę Magenta Biznes można mieć teraz na 12 miesięcy za 0 zł. To rok korzystania za darmo.

T-Mobile Polska stara się, by jego oferty były niezawodne i wspierały prężnie rozwijających się polskich przedsiębiorców, dostarczając im narzędzia pomagające w budowaniu własnego biznesu. Stąd pomysł na wprowadzenie zupełnie nowej propozycji. Z ofertą MagentaBIZNES w opcji z nielimtowanym Internetem w taryfach M, L lub VIP, przedsiębiorcy zyskają 12 miesięcy bez opłat. Mogą oni również dokupić kolejne karty z nielimitowanymi rozmowami oraz Internetem współdzielonym z pakietu MagentaBIZNES w cenie od 35 zł miesięcznie.

Zobacz: T-Mobile: pakiet 240 GB za 10 złotych. Do tego bonus specjalny
Zobacz: Orange daje nawet 5 miesięcy abonamentu za darmo

T-Mobile Magenta Biznes oferta

Do abonamentu przyda się smartfon

Oprócz atrakcyjnej oferty na abonament, nowi klienci MagentaBIZNES mogą liczyć na smartfon Samsung Galaxy S23 w opcji ratalnej. Dostać go można za 75 zł miesięcznie w ofercie ratalnej na 36 miesięcy lub za 110 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Telefon napędzany jest układem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, ma 128 GB przestrzeni na dane oraz baterię o pojemności 3900 mAh. W codziennych zadaniach sprawdzi się również 6.1-calowy ekran Dynamic AMOLED 2X.

Zobacz: Samsung Galaxy S23 – test. Najmniejszy jest najlepszy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile