DAJ CYNK

Walentynkowe Happy Fridays w T-Mobile - dodatkowe gigabajty Internetu nawet dla cześciu osób

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6489

T-Mobile Happy Fridays walentynki

T-Mobile przygotował niespodziankę dla swoich klientów. Z okazji walentynek operator magentowej sieci przygotował nową promocję z cyklu Happy Fridays, w której uczestnik otrzymuje dodatkowy pakiet 3 GB Internetu oraz może wskazać do 5 innych osób, które otrzymają po 5 GB.

Klienci sieci T-Mobile, zarówno abonenci, jak i użytkownicy ofert Mix oraz na kartę, mogą skorzystać z walentynkowej odsłony promocji Happy Fridays. Osoby te znajdą w aplikacji Mój T-Mobile możliwość włączenia dodatkowego pakietu internetowego o wielkości 3 GB. Co więcej, bonusowymi gigabajtami można obdarować bliskich - do 5 osób. W tym przypadku pakiet ma wielkość 5 GB.

Zobacz: lajt mobile: na Walentynki lajtDUET MEGA w obniżonej cenie
Zobacz: Play na kartę: Nawet 30 GB za darmo po doładowaniu

Z oferty można skorzystać tylko raz, w dniach 14-16 lutego 2020 roku. Przyznane pakiety będą ważne przez 7 dni od momentu przyznania, pakiet 3 GB aktywowany przez abonenta będzie ważny do końca aktualnego okresu rozliczeniowego. Dodatkowe gigabajty można wykorzystać na krajową transmisję danych.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć w regulaminie dla abonentów oraz regulaminie dla klientów usług Mix i na kartę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu