DAJ CYNK

T-Mobile daje na każde urządzenie 6 rat gratis

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile 6 rat na każde urządzenie za darmo

T-Mobile przygotował wielką promocję dla swoich klientów. Teraz każde urządzenie w ofercie magentowego operatora można kupić z sześcioma pierwszymi ratami za 0 zł.

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. W nauce coraz częściej uczniów wspiera technologia, dlatego T-Mobile przygotował promocję na urządzenia, która startuje 16 sierpnia 2022 roku. Skorzysta z niej jednak każdy, nie tylko uczniowie czy studenci. Oferta umożliwia bowiem zakup dowolnego sprzętu w ratach 0%, w umowie na 24 miesiące, z 6 ratami gratis. Kupujący ponosi więc jedynie koszt opłaty na start oraz kupionego abonamentu, same raty za urządzenie zacznie zaś opłacać dopiero w 7. miesiącu.

Zobacz: T-Mobile Polska ma nowego szefa Pionu Technologii
Zobacz: T-Mobile i Heyah: w Kolporterze znowu zaoszczędzisz 15 zł

Wybierz ofertę dla siebie

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile od innego operatora. W takiej sytuacji promocyjnego zakupu można dokonać dla każdej przenoszonej karty SIM. Promocja obejmuje też klientów, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją. Dotyczy ona ponadto osób kupujących kolejną ofertę „M Nielimitowaną” lub „L Nielimitowaną” – z nowym numerem. Każdy abonament, podobnie jak umowa na urządzenie, jest na 24 miesiące, przy czym przez pierwszych 6 miesięcy rata za sprzęt wyniesie 0 zł. Oznacza to, że użytkownik poniesie koszt rat jedynie przez kolejne 18 miesięcy, a także koszt opłaty na start. Akcją promocyjną objęte są raty od 10 do 120 zł miesięcznie.

Więcej informacji o promocji można znaleźć pod tym adresem.

Korzyści dla domu

To nie koniec zniżek, na które mogą liczyć klienci T-Mobile. Opisane wyżej promocja łączy się z ofertą „Korzyści dla domu”. Oznacza to, że na każdy kolejny abonament w T-Mobile obowiązuje 20-złotowy rabat. Na dodatkowe korzystne warunki zakupu mogą też liczyć osoby, które wybiorą laptop Huawei MateBook D15 z 8 GB RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej, dostępny wraz ze słuchawkami FreeBuds 4i w prezencie. Cena urządzenia wyniesie 2279 zł zamiast 2999 zł. Inna oferta dotyczy laptopa Techbite Arc, który można kupić za 729 zł – po przecenie z 1249 zł.

T-Mobile MateBook baner

T-Mobile techbite baner

Zobacz: Plush odpala promocję. Abonament z 30 GB Internetu za 20 złotych
Zobacz: Lajt mobile ulepsza duety. Jest więcej GB lub taniej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile