DAJ CYNK

T-Mobile i Heyah: w Kolporterze znowu zaoszczędzisz 15 zł

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

t-Mobile Heyah starter kolporter zniżka na doładowanie

W salonikach Kolporter trwa kolejna akcja promocyjna T-Mobile i Heyah. Każdy, kto kupi starter T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę i go od razu zarejestruje, otrzyma zniżkę na zakup doładowania.

Sierpień przyniósł kolejną odsłonę akcji promocyjnej, organizowanej wspólnie przez T-Mobile i firmę Kolporter. Może z niej skorzystać każdy, kto w tym miesiącu kupi starter T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę w cenie 5 zł w jednym z saloników Kolportera i tuż po zakupie, na miejscu, zdecyduje się na jego rejestrację.

To jedyny warunek, który należy spełnić, aby wziąć udział w naszej akcji. Tę promocję organizujemy w salonikach kilka razy do roku. Nasi klienci czekają na nią i często dopytują, kiedy będzie jej kolejna edycja. To według nich idealny sposób na „tanie doładowanie”.

Wystarczy bowiem kupić starter za 5 złotych, by otrzymać jednorazowy kod rabatowy w wysokości 15 zł na zakup doładowania o nominale 25 zł. Czyli wystarczy wydać łącznie 15 złotych, aby w zamian otrzymać starter i doładowanie na 25 złotych. Kod rabatowy można wykorzystać do końca września 2022 roku.

– powiedział Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera

Promocja T-Mobile i Heyah przeprowadzana jest w sieci saloników Kolportera cyklicznie – kilka razy w roku. W poprzednich latach organizowano ją kilkanaście razy.

Zobacz: W T-Mobile skaczą radości. Kolejny kwartał z wyższymi wynikami
Zobacz: T-Mobile na kartę – nowy starter dla Ukraińców

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Kolporter

Źródło tekstu: Kolporter