DAJ CYNK

Samsung daje 400 zł. Nowa okazja na tańszy zegarek

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Produkty firmy Samsung nie należą do najtańszych, jednak producent zawsze ma w zanadrzu promocje, które obniżają ostateczną cenę sprzętu. Tym razem można taniej dostać zegarek Galaxy Watch6.

Samsung rusza ze styczniową odsłoną promocji cashback. Decydując się na zakup zegarka Galaxy Watch6 do 21 stycznia 2024 r., można zyskać gwarantowany zwrot w wysokości aż 400 zł.

Samsung Galaxy Watch6 to najnowszy zegarek koreańskiego producenta, jeden z najlepszych smartwatchy dostępnych obecnie na rynku. W styczniowej promocji można liczyć na obniżkę przy zakupie złotego i czarnego wariantu Galaxy Watch6 w rozmiarze 40 mm lub 44 mm. Pierwszy standardowo kosztuje od 1449 zł, drugi od 1539 zł – to w wersji tylko Bluetooth, modele z LTE kosztują więcej – odpowiednio 1699 zł i 1849 zł. Oferowane przez Samsunga 400 zł zwrotu pozwala więc nieźle obniżyć wyjściową cenę.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch6 Classic – dla mnie zegarek prawie idealny (test)

Jak skorzystać z promocji?

  • Kup Galaxy Watch6 w terminie do 21 stycznia 2024 roku u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji. Dokładna lista sklepów znajduje się w regulaminie.
  • Zaloguj się lub zarejestruj do Samsung account, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny w terminie do 28 stycznia 2024 roku.

Zwrot kwoty przewidzianej w ofercie zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni kalendarzowych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Szczegółowe informacje promocji, w tym lista sklepów, które biorą udział w promocji, znajdują się na stronie https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-zwrot oraz w regulaminie.

Zobacz: Retro Watch: zegarek i konsola w jednym. Odpalisz na nim gry z DOS
Zobacz: Huawei Watch GT 4 w nowej promocji. Za darmo słuchawki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Samsung