DAJ CYNK

Play wprowadza nowe pakiety internetowe ważne poza Unią Europejską

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12030

Play przygotował specjalne pakiety transmisji danych dla wszystkich swoich klientów, którzy planują wakacje poza granicami Unii Europejskiej. Można z nich korzystać od 27 czerwca ego roku.

Od dziś w ofercie Play dostępne są nowe pakiety internetowe, które pozwolą cieszyć się ulubionymi aplikacjami i stałą obecnością online także na bardziej egzotycznych wakacjach. Klienci sieci Play, którzy wybierają się do takich krajów, jak Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chiny, Czarnogóra, Egipt, Izrael, Rosja, Serbia, Stany Zjednoczone Ameryki, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja czy Ukraina, mogą teraz skorzystać z opcji Internet Świat dostępnej w dwóch wariantach cenowych. Większy pakiet oferuje roaming 1 GB w cenie 100 zł, mniejszy kosztuje 50 zł i pozwala wykorzystać 300 MB danych.

Zobacz: Play będzie sprzedawać Internet stacjonarny. Fioletowi użyją do tego infrastrukturę Vectry
Zobacz: Mobilny parking z Play działa już w ponad 70 miastach

W ramach nowej oferty dostępny jest również pakiet Internet Emiraty, który zapewnia 150 MB transmisji danych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jego cena to 60 zł.

Bez względu na wybraną opcję, każdy pakiet ważny jest przez 14 dni od momentu aktywacji. Jeśli użytkownik osiągnie limit danych wcześniej, transmisja zostanie automatycznie zablokowana, chroniąc go przed dodatkowymi kosztami. Za każdym razem, gdy wykorzystamy pakiet, otrzymamy wiadomość SMS z informacją o tym fakcie. Aby dalej korzystać z Internetu, można go ponowie aktywować lub włączyć transmisję danych zgodną z obowiązującym cennikiem.

Uruchomienie usługi jest możliwe za pomocą aplikacji Play24 lub kodem USSD przyporządkowanym konkretnemu pakietowi:

  • *111*950*1# dla pakietu Internet Świat 1 GB,
  • *111*951*1# dla Pakietu Internet Świat 300 MB,
  • *111*952*1# dla Pakietu Internet Emiraty 150 MB.

Nowa oferta jest dostępna dla użytkowników ofert prepaid, mix i abonamentowych, zarówno dla biznesu, jak i dla klienta indywidualnego. Za dwa tygodnie oferta ma objąć również abonentów Play Homebox.

Zobacz: Play Homebox - dużo Internetu, darmowy transfer i rabaty na telefony
Zobacz: Mobilny parking z Play działa już w ponad 70 miastach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu