DAJ CYNK

Play gasi światło w Virgin Mobile. Z tych promocji już nie skorzystasz

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play Virgin Mobile koniec promocji

Play robi porządki w ofercie Virgin Mobile na kartę. Fioletowi wyłączą między innymi promocję 50% ekstra za doładowanie dla użytkownika serwisu samoobsługowego Virgin

Play robi porządki i zapowiada zmiany w ofercie Virgin Mobile na kartę. W ramach "czystki" fioletowy operator postanowił wyłączyć pięć promocji. Usługi w ich ramach mają nie być świadczone od 24 października 2022 roku.

Zobacz: Virgin Mobile: internet do 1500 GB przez rok, 300 GB na start
Zobacz: Play odświeża pakiety w taryfie na kartę odNOWA

Z tych promocji już nie skorzystasz

Wyłączane promocje to:

Jak możemy przeczytać w opublikowanym 23 września tego roku komunikacie, pakiety aktywowane w ramach wymienionych wyżej promocji przed 24 października 2022 roku będą działać do końca obowiązywania ich ważności. Od 24 października ponowne ich włączenie czy skorzystanie z pozostałych wymienionych wyżej ofert nie będzie możliwe.

Korzystanie z oferty promocyjnej "Aplikacje za Free" będzie możliwe do 23 października 2022 roku do końca dnia. Następnie rozliczanie transmisji danych do aplikacji społecznościowych objętych tą promocją będzie rozliczane na zasadach wynikających z cennika lub innych ofert promocyjnych, z których korzysta użytkownik Virgin Mobile na kartę.

Zobacz: Otvarta: nowa oferta internetu 5G z paczką 500 GB
Zobacz: Testuj z Orange i wygraj flagowego Samsunga

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: TK Kurikawa / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu