DAJ CYNK

Specjalne kody w Play. Warto z nich skorzystać

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Specjalne kody w Play. Warto z nich skorzystać

Play powiększył startową paczkę darmowych gigabajtów w ofercie na kartę. Dzięki temu w ciągu roku można ich teraz łącznie zgarnąć okrągłe 5000 GB.

Setki dodatkowych gigabajtów miesięcznie za utrzymanie płatnego pakietu w ofercie na kartę, to już niemal norma. Tego typu propozycję ma również Play, który dodatkowo zwiększył liczbę GB na staart. Teraz można otrzymać aż 600 GB, co może się przełożyć na łącznie 5000 GB przez rok za darmo.

Zobacz: Play kończy z UPC. Znikają ostatnie usługi
Zobacz: Play zmienia regulamin. Na tych smartfonach już nie zadziała

Jak zgarnąć 5000 GB?

Aby skorzystać z promocji w Play na kartę i zgarnąć nawet 5000 dodatkowych gigabajtów, wystarczy przenieść numer do sieci fioletowego operatora lub kupić nowy starter i włączyć jeden z pakietów no-limit za 45 zł miesięcznie:

  • XL 5G – 60 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y,
  • UA XL 5G – 50 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, paczka 1500 minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell,

a następnie włączyć promocję 5000 GB przez rok w aplikacji Play24 lub kodem *111*1232*1#. Dzięki temu otrzymamy na start dodatkowy pakiet 600 GB. Utrzymując jeden z wymienionych wyżej pakietów prze kolejne miesiące, dostaniemy co miesiąc kolejny pakiet o wielkości 400 GB, co po 12 miesiącach da łącznie 5000 GB.

Jak informuje Play, za każdym razem klient ma 30 dni, żeby wykorzystać promocyjne gigabajty.

Play na kartę 5000 GB baner

Jeśli ktoś jest już klientem Play na kartę, również może skorzystać z promocji, ale na start otrzyma "tylko" 400 GB. To przez rok da łącznie 4800 GB. A na osoby, które chcą płacić za mniejszy pakiet no-limit, czekają promocje dające przez rok 2600 GB czy 1400 GB. Szczegóły w regulaminach:

Zobacz: T-Mobile rozkręca domowy Internet mobilny. Nowa oferta już dostępna
Zobacz: Plus na walentynki obniża ceny smartwatchy. Są perełki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, Play

Źródło tekstu: Play