DAJ CYNK

W Play rusza Black Week. Tanieje abonament i telefony

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

W Play rusza Black Week. Tanieje abonament i telefony

Play wystartował z promocjami z okazji Czarnego Piątku. Fioletowy Black Week to niższa cena abonamentu, tańsze smartfony i smartwatche, a także więcej gigabajtów do wykorzystania.

Czarny Piątek (Black Friday) w Play zaczyna się już 17 listopada 2022 roku jako Black Week (czarny tydzień). Z tej okazji fioletowy operator przygotował atrakcyjne prezenty w postaci zniżek na abonament i urządzenia czy podwójnych pakietów gigabajtów.

Zobacz: Play się nie zatrzymuje. Uruchomił kolejne nadajniki
Zobacz: W telewizji Play i UPC startuje nowy kanał. Za darmo, ale nie dla wszystkich

Urządzenia z rabatem do 1000 zł

Play przygotował czarnopiątkowe zniżki na smartfony i smartwatche, które sięgają nawet 1000 zł. Z okazji mogą skorzystać wszyscy klienci kupujący bądź przedłużający oferty abonamentowe M, L lub Homebox. Operator szczególnie poleca poniższe modele:

Pozostałą opłatę za urządzenie klienci mogą rozłożyć na stałe raty 0% i spłacać je na jednej fakturze z rachunkiem za usługi.

Podwójne pakiety GB w ofertach z 5G

Aby móc w pełni cieszyć się z nowego smartfonu i korzystać swobodnie z Internetu mobilnego, Play podwaja pakiety danych dostępne w abonamentach z 5G na 24 miesiące. Z oferty mogą skorzystać osoby podpisujące nową umowę. Dzięki temu w abonamencie M do dyspozycji jest 120 GB Internetu, w L – 240 GB, a w Homebox300 GB transmisji z pełną prędkością. I tak przez dwa lata.

Abonament M za 40 zł miesięcznie

Play zachęca też do wybrania swojego abonamentu M, który zawiera:

  • 120 GB Internetu w smartfonie (8,63 GB w roamingu UE),
  • nielimitowane rozmowy,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y.

Dzięki promocji z okazji Czarnego Piątku wszystkie te usługi można otrzymać za 40 zł miesięcznie. Standardowa cena tej oferty to 60 zł, co oznacza zniżkę w wysokości 33%. Oferta łączy się z rabatami na smartfony i obowiązuje dla przenoszących numer, podpisujących nową umowę oraz klientów przechodzących z prepaida na abonament.

Play Black Week komputer

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię operatora pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

Zobacz: T-Mobile z nowymi okazjami na Black Week. Tańsze smartfony, zegarki i telewizor
Zobacz: Revolut na Black Friday: zyskasz 250 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu