DAJ CYNK

Play szykuje atrakcje na premierę gry Cyberpunk 2077

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play atrakcje premiera Cyberpunk 2077

Play łączy siły z CD Projekt Red, co przełoży się na liczne atrakcje od fioletowego operatora podczas premiery długo wyczekiwanej gry Cyberpunk 2077. Na początek konkurs, w którym można wygrać własny mural na jednej z warszawskich kamienic.

#PlayCyberpunk2077

Play przez najbliższy czas będzie promował grę Cyberpunk 2077 wraz z CD Projekt Red. Operator, wspólnie z polskim studiem tworzącym i wydającym gry wideo, przygotował szereg niespodzianek, które będą ogłaszane w najbliższym czasie. Pierwszą z nich jest niecodzienny konkurs, który rozpoczął się w piątek, 6 listopada i potrwa do 23 listopada tego roku.

Zobacz: OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition debiutuje w Chinach
Zobacz: Cyberpunk 2077 znowu przesunięty. Tym razem o 21 dni

Cyberpunk 2077 samochód

Cyberpunk 2077 widok

Najlepszy fanart stanie się muralem

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu fanartu przedstawiającego markę Play w świecie z gry Cyberpunk 2077. Zwycięska praca zostanie przeniesiona w formie muralu na ścianę kamienicy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Aby wziąć udział w konkursie, należy opublikować swoją pracę na profilu na Instagramie, oznaczyć w poście @play_polska i dodać hasztagi #PlayCyberpunk2077 oraz #TeamPlay?. Co ważne, praca musi być wykonana techniką cyfrową. Szczegółowe informacje o konkursie są dostępne w regulaminie oraz wyróżnionej relacji na profilu Play na Instagramie. Wyniki zostaną ogłoszone 26 listopada 2020 roku, ale wcześniej Play skontaktuje się ze zwycięzcami w wiadomości prywatnej.

Zobacz: Play z prezentami na święta
Zobacz: [Aktualizacja] Wyniki Play po 3Q2020: ciąg dalszy wzrostu przychodów i skorygowanej EBITDA

Premiera gry Cyberpunk 2077 ma się odbyć 10 grudnia tego roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play