DAJ CYNK

Orange: więcej gigabajtów w nju mobile

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Orange: więcej gigabajtów w nju mobile

Orange zapowiada start nowej oferty nju mobile. Operator zwiększy pakiety gigabajtów w abonamentach bez limitu i w planie internetowym. Zwiększą się także paczki GB otrzymywane wraz ze stażem użytkownika w sieci.

Nowa oferta nju mobile wystartuje 27 października. Orange zwiększy w niej pakiet GB dostępny do wykorzystania w ofertach: „bez limitu 19 zł”, „bez limitu 29 zł”, „bez limitu 39 zł” w planie nju podstawowy oraz w planie "nju internetowy" (29 zł). 

Nowe pakiety GB będą się łączyć z usługą „im dłużej, tym lepiej”, w zależności od długości stażu w nju mobile. Co ważne, gigabajtów za staż również będzie więcej niż obecnie.

I tak na przykład w ofercie „bez limitu 29 zł” obecnie użytkownik dostaje paczkę 10 GB, a za staż pod dwóch latach może doczekać się zwiększenia pakietu do 30 GB. W nowej ofercie dostanie 20 GB, po pół roku będzie miał ich już 40 GB, po roku 50 GB, a po dwóch latach – 60 GB

Zobacz: Orange wprowadza Social Pass do oferty na kartę

Szczegóły przedstawia poniża tabelka:

Orange: więcej gigabajtów w nju mobile

Dodatkowo w usłudze „bez limitu 19 zł” zwiększy się limit GB do wykorzystania w roamingu UE z 1 GB do 2,23 GB. W pozostałych ofertach limit GB w UE się nie zmieni. 

Warto zwrócić też uwagę, że dla obecnych klientów w nowej ofercie będzie się liczył dotychczasowy staż. Wszystkie zmiany dla nowych klientów nju na abonament wejdą w życie od 27 października, a dla obecnych użytkowników nju na abonament od początku najbliższego okresu rozliczeniowego, rozpoczynającego się po 27 października. Pakiet GB zostanie zwiększony automatycznie.

Zobacz: Orange daje za darmo nawigację
Zobacz: Orange na kartę: Social Pass na 3 miesiące w cenie jednego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange Polska

Źródło tekstu: Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu