DAJ CYNK

Orange: Tańsze telefony w ofercie Zetafon

29.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 28408

Ważne 3

2

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, poinformował o obniżce cen telefonów w ofercie Zetafon.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, poinformował o obniżce cen telefonów w ofercie Zetafon.

Rozsuwana Nokia C2-05 i Samsung C3520 z klapką przy zobowiązaniu miesięcznym 35 zł kosztują 1 zł. Z kolei jednobryłowy Samsung S5610 dostępny jest za 1 zł przy miesięcznym zobowiązaniu 30 zł.

Powyższe ceny dotyczą umów na 24 mies.

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange Zetafon
Komentarze
Zaloguj się
19. ~sn
0

2013-02-21 17:17:52

Sprzedaży tego Tel biorę udział. Co dzień. Niema chętnych na niego??????

Odpowiedz

18. ~
0

2013-01-30 07:15:59

@16, nie wiem co to za ofertę wzięła koleżanka ale w wyższych abonamentach i przy znajomości technik przedłużnia umowy można sporo ugrać. Rabat 30% na cały okres umowy to podstawa a póżniej min. 20% więcej minut w podstawie.

Odpowiedz

17. ~
0

2013-01-30 07:14:13

@13, samsung S5610 kupilem niedawno dla znajomej za 210zl + przesyłka. Telefon 3m-czny, ze sklepu, praktycznie bez śladów uzywania.

Odpowiedz

16. ~Marek
0

2013-01-30 01:25:51

Prawdę mówiąc nie rozumiem jakim cudem orange w oczach niektórych jest atrakcyjną ofertą. Co do zasięgu, nie mam większych zastrzeżeń, ale oferta cenowa telefonów jest tragiczna. To samo abonamenty, drogie, mało minut, mms płatny dodatkowo do tego trzeba ogromej asertywności by nie zostać nabitym w ubezpieczenie telefonu. Przeanalizowałem ofertę koleżanki, na jej prośbę. Niby wysoka taryfa i powinno starczać, a ciągle rachunki powyżej. Nie ma większego kretactwa od orange.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-01-29 21:37:41

Samsung S5610 do znalezienia za 300 zeta a z simlockiem orange za mniej. Szkoda dzielic wlosa na czworo i kupowac go w tej ofercie.

Odpowiedz

14. code
0

2013-01-29 21:00:37

@13: czemu?

Odpowiedz

11. ~
0

2013-01-29 17:18:59

Podobno Samsung S 5610 bije na głowę Nokię E 52, chcę sobie takiego kupić, w saturnie 289 zł.

Odpowiedz

10. ~W4Ready
0

2013-01-29 15:36:09

Zapewne z simlockiem...

Odpowiedz

9. ~pabloki
-1

2013-01-29 15:14:39

@omena1 ten mocniejszy telefon s5610 przynajmniej wiadomo mi że w orange ma chyba niższą jakość. Bateria trzyma max 1 dzien przy kilku krotkich rozmowach.Gubi zasięg nawet blisko nadajnika ok 500m od nadajnika. To nie jest odosobniony przypadek. Poszedł do serwisu.

Odpowiedz

8. ~HEEEEEEEELP!!!!!!! yossarian
0

2013-01-29 15:08:19

DEMSBL BOOT Loader for MSM6290 More than Downloader V5.43 Samsung T749 Highlight (T-Mobile USA) Jak wyjść z tej gów......nej opcji flashowania. Telefon został włączony i wyskoczyło to g.....o Na amerykańskich stronach same bzdury. Piszę tutaj bo nie mogę się zarejestrować od wczoraj na forum. Zna się ktoś z Was na tych "cudach". Tak mnie to zezłościło, że już oczami wyobraźni widziałem inwazję Korei Północnej na tych tandeciarzy z południa:):)

Odpowiedz

7. ~Ba
0

2013-01-29 14:17:12

Fajnie. Ale może zmienią coś w ofertach mixa, które są dla mnie najbardziej atrakcyjne, ale niestety wybór telefonów strasznie ograniczony...

Odpowiedz

6. ~
0

2013-01-29 13:25:47

bo jest najstarszy z tej trójki

Odpowiedz

5. omena1
0

2013-01-29 13:01:51

Samsung S5610 ładny klasyczny telefon(!) z UMTS900 i HSDPA 7,2. Tylko dlaczego telefon "mocniejszy" jest tańszy od tych słabszych technicznie?

Odpowiedz