DAJ CYNK

Orange sypie świątecznymi promocjami. Smartfon lub telewizor za 1 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon Orange

Choć do Bożego Narodzenia jest jeszcze ponad półtora miesiąca, Orange wczuwa się już w świąteczny nastrój i sypie choinkowymi ofertami i promocjami. Wśród nich operator proponuje smartfon lub telewizor za 1 zł. 

Jak przekonuje Orange, nowa oferta dla klientów indywidualnych to świetny pomysł na świąteczny prezent dla bliskich. Przy zawarciu umowy na Orange Love z telewizją na 24 miesiące, klient dostanie prezent - do wyboru telewizor lub smartfon za 1 zł.

Promocja dotyczy nowych klientów Orange Love Standard (jeśli w danej lokalizacji nie było zawartej umowy na pakiet Love z telewizją w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 3 listopada) oraz wszystkich klientów, którzy podpiszą umowę na Orange Love Extra i Premium (również tych, którzy przedłużają swoje umowy).

smartfon lub telewizor za 1 zł w Orange

Klienci mogą wybrać za złotówkę: telewizor 32” TCL 32D4300 lub smartfon Realme narzo 50i Prime.

Drugi smartfon oraz CyberOchrona w prezencie

Z okazji Świąt Orange proponuje także specjalne zestawy urządzeń. Klient indywidualny kupując smartfon z wybranymi planami 5G z abonamentem komórkowym (Plan M lub Plan L) lub wybranymi pakietami Orange Love, otrzyma drugi smartfon lub smartwatch z zestawu w prezencie za 1 zł.

Zestawy świąteczne dostępne są także dla klientów, którzy zdecydują się przedłużyć umowę w każdej z tych ofert. Dodatkowo Orange proponuje usługę CyberOchrona, dostępną teraz za 0 zł w Planie S, M i L.

W ofercie podwójnych prezentów jest wiele zestawów do wyboru, wśród nich m.in.:

  • zestaw Samsung Galaxy A53 5G 128 GB i Samsung Galaxy A13 4/64 GB: 1 zł na start i 77 zł x 24 mies. z Planem L,
  • zestaw Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/128 GB i Xiaomi Redmi 9A 2/32 GB: 1 zł na start i 47 zł x 36 mies. z Planem M,
  • zestaw Samsung Galaxy Z Flip4 5G 128 GB i Samsung Galaxy Watch4 44 mm eSIM: 1 zł na start i 122 zł x 36 mies. z Planem L,
  • zestaw Samsung Galaxy Z Fold4 5G 256 GB i Samsung Galaxy Watch4 44 mm eSIM: 1 zł na start i 220 zł x 36 mies. z Planem L.

Obie oferty świąteczne: Telewizor lub smartfon za 1 zł oraz Podwójne prezenty można ze sobą łączyć. Oferty są limitowane i trwają do wyczerpania zapasów lub do 2 stycznia 2023 r.

Zobacz: Orange daje darmowe 100 GB, ale jest też lepsza nowość
Zobacz: Play i Orange będą współpracować. Skorzystają klienci

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu