DAJ CYNK

Orange rozdaje gigabajty. Bierzcie szybko, bo się chyba kończą

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange rozdaje 5 GB

Przyszła środa, a wraz z nią cykliczna akcja Orange dla użytkowników aplikacji „Mój Orange”. Od dziś można w niej odebrać darmową paczkę gigabajtów. Nie jest co prawda zbyt duża, ale i tak warto zajrzeć.

Orange miał ostatnio kilka okazji na rozdawanie paczek z gigabajtami – tydzień temu dawał 15 GB, wcześniej można było dostać parę giga po meczach, tłuste paczki (np. 100 GB) pojawiały się też przy okazji specjalnych promocji.

Zobacz: Orange rozdaje pieniądze w ofercie na kartę

W pomarańczowym wiaderku z internetem chyba już widać dno, bo tym razem kapie z niego skromne 5 GB. Paczka czeka na abonamentowych użytkowników Orange, w aplikacji „Mój Orange”, w zakładce „Dla Ciebie”.

Pięciogigowy pakiecik można odebrać od dziś, 6 kwietnia, do następnego wtorku, czyli 12 kwietnia. Po aktywacji bonus zachowa ważność do końca cyklu rozliczeniowego. Z darmowego internetu mobilnego można korzystać na terenie Polski, przeznaczając gigabajty na dowolne cele.

Użytkownikom ofert na kartę Orange zaproponował łącznie 131 GB wraz z nielimitowanymi usługami – jednak ta oferta dotyczy tylko nowych użytkowników, ewentualnie dla tych, którzy jeszcze nie założyli konta w aplikacji lub serwisie „Mój Orange”, wtedy bonus ma wielkość 100 GB.

Zobacz: Orange na kartę bez limitu i 131 GB za darmo
Zobacz: Orange zapłaci trzy raty za smartfon i daje więcej gigabajtów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock