DAJ CYNK

Orange: odsprzedaj stary smartfon i zdobądź bonus na nowe Oppo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange odkup bonus na smartfony Oppo

Wybrane smartfony Oppo z linii Reno można kupić w stacjonarnej sieci sprzedaży Orange z bonusami sięgającymi 200 zł. Wystarczy przy okazji zakupu nowego urządzenia odsprzedać starszy model.

Rynek elektroniki użytkowej coraz częściej zwraca się w kierunku rozwiązań wspierających lepsze gospodarowanie komponentami, bardziej efektywną produkcją czy recyklingowi. Producenci, w tym również Oppo, poddają powtórnemu użyciu materiały odzyskane w produkcji, rośnie też rynek smartfonów odnowionych. W ten sposób starsze urządzenia mają szansę na „drugie życie” a fani nowinek technologicznych otrzymują urządzenia produkowane i dystrybuowane w duchu troski o bardziej zrównoważony rozwój.

Zobacz: Oppo Reno7 SE, Reno7 i Reno7 Pro – te telefony zadebiutują w listopadzie
Zobacz: Oppo A54s zaprezentowany. Ma MediaTeka, aparat 50 Mpix i pojemną baterię

Od 2 listopada 2021 roku Oppo będzie dodatkowo wspierać działania swojego partnera, operatora sieci Orange, w ramach akcji „Odkup telefonów”. Każdy, komu zalega w szufladzie starszy model sprawnego smartfonu, może odsprzedać go w dowolnym salonie operatora i uzyskać bon na zakup nowych sprzętów i akcesoriów. Doradca w salonie Orange sprawdza stan techniczny i wizualny odsprzedawanego urządzenia, przedstawiając wycenę na miejscu. Wybór jednego z sześciu modeli Oppo Reno jest premiowany dodatkowym bonusem w postaci bonu do 200 zł. Pełna lista modeli uwzględnionych w ofercie jest następująca:

Oppo Reno6 Orange Odkup

Promocja potrwa do końca listopada tego roku, a więcej informacji na temat samego procesu odkupu urządzeń i warunków, na jakich się on odbywa, można znaleźć w każdym punkcie sprzedaży Orange oraz pod tym adresem.

Zobacz: Oppo Reno6 5G – ambitny średniak z aspiracjami
Zobacz: Oppo Reno5 5G: test średniaka stworzonego do kręcenia filmów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Oppo

Źródło tekstu: Oppo