DAJ CYNK

Orange rozdaje Netflixa za darmo, a drugi smartfon za 1 zł

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange Netflix za darmo na 6 miesięcy drugi smartfon za 1 zł

Orange przedłużył promocję, w ramach której dawał 6 miesięcy Netflixa za darmo w pakiecie z Orange Love Standard i dorzuca do tego drugi smartfon za 1 zł. Jest też co nieco dla klientów biznesowych.

Drugi smartfon za 1 zł

Zestawy z drugim smartfonem za 1 zł są dostępne z pakietami Orange Love z telewizją oraz w planach 5G z abonamentem komórkowym, zarówno przy podpisaniu nowej, jak i przedłużeniu obecnej umowy. Pomarańczowy operator poleca między innymi smartfony:

Orange plany 5G drugi smartfon za 1 zł

Wszystkie smartfony oferowane przez Orange Polska obsługują połączenia głosowe realizowane za pomocą sieci 4G LTE – VoLTE. Dzięki temu rozwiązaniu dźwięk w trakcie rozmowy jest o wiele lepszy, czysty i pozbawiony szumów, a połączenia są nawiązywane szybciej.

Zobacz: Orange Flex daje 100 zł za dodatkowy numer
Zobacz: Orange ma nowy prezent z okazji środy. Przyda się miłośnikom filmów

Netflix za darmo na 6 miesięcy

Oferta drugiego smartfonu za 1 zł może być dobrym uzupełnieniem pakietu Orange Love Standard z Netflix, który przez pierwsze 6 miesięcy kosztuje 109,99 zł miesięcznie, a od 7 miesiąca – 152,99 zł (z rabatami). Ceny dotyczą pakietu ze światłowodem do 300 Mb/s, abonamentem komórkowym i telewizją oraz Netflixem (plan Standard). Umowa jest na 24 miesiące (aktywacja 49,99 zł jednorazowo, dopłata do światłowodu w budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej: 20 zł miesięcznie, a opłata za wypożyczenia modemu i dekodera to po 3,99 zł miesięcznie).

Netflix 6 miesięcy za darmo

Plan Netflix można zmienić w dowolnym momencie na wyższy, dopłacając jedynie różnicę ceny między planami. Dodatkowo, każdy klient kupujący Orange Love Standard z Netflix, otrzymuje 300 GB extra na 3 miesiące (w abonamencie komórkowym).

Smartfony w Orange dla firm

Na koniec wakacji Orange oferuje klientom biznesowym szeroki wybór smartfonów w dobrych cenach w Planach Firmowych. Każdy przedsiębiorca może nie tylko dobrać sobie urządzenie, ale także usługi dopasowane do potrzeb i profilu działalności firmy. W ramach jednej oferty Love dla Firm, można otrzymać wszystko, co niezbędne do prowadzenia biznesu, wliczając również usługi z sektora ICT usprawniające prowadzenie każdej firmy.

Pomarańczowi chwalą się przy okazji, że już ponad 200 000 Orange Światłowodów działa w polskich firmach. Co czwarty przedsiębiorca korzysta z niego w ramach oferty Internetu Firmowego z dodatkowymi usługami w ramach abonamentu.

Jeśli chodzi o smartfony, Orange w szczególności poleca klientom biznesowym następujące modele:

Orange dla firm baner

Klienci biznesowi mogą również skorzystać z oferty zestawów smartfonów z drugim telefonem w atrakcyjnej cenie. Planując zakup nowego smartfonu, można przynieść stary, nieużywany model do salonu operatora. Zostanie on wyceniony na miejscu, a klient otrzyma bon na zakup nowego urządzenia lub akcesoriów. Urządzenie, które nie zakwalifikuje się do odkupu, warto zostawić do recyklingu. Oferta dotyczy wybranych modeli i zależy od stanu technicznego urządzenia. W sklepie Orange można kupić także odnowione smartfony. Poddawane gruntownej renowacji oraz doprowadzane do stanu “jak nowy”, działają jak nowe i są znacznie tańsze.

Zobacz: T-Mobile zapowiada przydatną nowość w usługach na kartę
Zobacz: T-Mobile daje na każde urządzenie 6 rat gratis

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Anna Rymsza / Telepolis.pl, Orange

Źródło tekstu: Orange