DAJ CYNK

Orange znowu rozdaje gigabajty za gole. Ile tym razem?

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange GB za gole ile tym razem

1 czerwca piłkarska reprezentacja Polski pokonała Walię. Z tej okazji Orange rozdaje swoim klientom darmowe gigabajty, na których włączenie macie czas do czwartkowego wieczoru.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozpoczęła występy w Lidze Narodów UEFA. Inauguracja rozgrywek nastąpiła na stadionie we Wrocławiu, gdzie Biało-Czerwoni zwyciężyli z Walią wynikiem 2:1. Z tej okazji Orange Polska przygotował dla swoich klientów bezpłatną paczkę 2 GB Internetu.

Z bonusu możecie skorzystać w aplikacji Mój Orange (zakładka „dla Ciebie”) lub wysyłając SMS-a o treści POR pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem posiadanego planu taryfowego). Użytkownicy Orange Flex też mogą zgarnąć darmowe gigabajty, wpisując POR w aplikacji (w zakładce „Kody promocyjne”).

Na jednym numerze możecie aktywować tylko raz dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacja jest w ciągu 24 godzin od chwili publikacji posta na koncie Orange na Facebooku, czyli mniej więcej do godziny 20-21 2 czerwca 2022 roku. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.

Zobacz: Orange na kartę: darmowe usługi bez limitu i pakiet GB. Wystarczy doładować
Zobacz: Orange: mały pakiet GB, ale będzie więcej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu