DAJ CYNK

Orange Flex wprowadza obsługę kart eSIM w zegarkach Apple Watch

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10618

Apple Watch paski

18 grudnia Orange oficjalnie doda do oferty Orange Flex wsparcie dla kart eSIM w zegarkach Apple Watch. Niektórzy już mogą korzystać z tej funkcjonalności.

Orange przez kilka ostatnich miesięcy pracował nad wprowadzeniem obsługi kart eSIM w zegarkach Apple Watch do oferty Orange Flex. Ostatnim etapem tych pracy były testy na tak zwanym "otwartym środowisku produkcyjnym", dzięki czemu część osób dostało możliwość korzystania z opisywanej funkcjonalności. Od najbliższej środy, 18 grudnia,  będzie mógł z tego skorzystać każdy klient oferty Orange Flex, posiadający zegarek Apple Watch z kartą eSIM.

Zobacz: Apple Watch będzie miał czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu
Zobacz: Xiaomi Mi Watch wygląda jak Apple Watch i ma Androida

Apple Watch to nie jedyny zegarek z kartą eSIM. Takie wyposażenie znajdziemy również w zegarkach Samsunga, na przykład w modelu Galaxy Watch. Dzięki tej funkcji z zegarka można korzystać jak z telefonu komórkowego, który jest znacznie wygodniejszy do noszenia. Na karty eSIM postawiła również Motorola w składanym smartfonie RAZR, które nie obsługują tradycyjnych kart SIM. Z tego powodu smartfon ten, przynajmniej na początku, będzie w Polsce dostępny wyłącznie w sieci Orange.

Zobacz: MOTO RAZR tylko w Orange - byliśmy na europejskiej premierze telefonu
Zobacz: Test smartwatcha Samsung Galaxy Watch - Koreańczycy zrobili zegarek niemal doskonały

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Wojciech Jabczyński (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu