DAJ CYNK

Orange daje 2 GB Internetu po meczu z Węgrami

Michał Świech

Taryfy, promocje, usługi

Polska - Węgry 2 GB Internetu za darmo

Orange daje 2 GB darmowego Internetu dla swoich klientów. To wszystko mimo porażki Polski w meczu z Węgrami.

Polacy i Węgrzy to bratankowie, ale w sporcie nie ma miejsca na sentymenty. Niestety, Polska przegrała z Węgrami 1:2. Zajęliśmy jednak drugie miejsce w grupie, a co za tym idzie - zakwalifikowaliśmy się do baraży. Każdy mecz piłkarski to tradycyjnie darmowy Internet w Orange. Tym razem pomarańczowy operator daje 2 GB Internetu. Promocja skierowana jest do klientów głosowych usług mobilnych operatora, zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę, a także do użytkowników Orange Flex.

W celu skorzystania z oferty wystarczy wysłać SMS o treści BALATON pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą, z jakiej korzysta abonent, maksymalnie może ona sięgnąć 25 groszy. Użytkownicy Orange Flex powinni z kolei wpisać BALATON w zakładce kody promocyjne.

Pakiet należy aktywować do jutra (16 XI 2021) o 23:07. Jednocześnie Orange zastrzega, że pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniemy powiadomieni SMS-em. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko na terenie Polski.

Zobacz: Orange rozszerza zasięg #hello5G o Konin i kolejne części Lublina
Zobacz: Orange: przez dwa miesiące poczujesz się bezpiecznie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: orange

Przewiń w dół do następnego wpisu