DAJ CYNK

Orange: bonusy z akcji 120 GB można łatwo przedłużyć

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Orange: bonusy z akcji 120 GB można łatwo przedłużyć

Przed wakacjami Orange ogłosił akcję „120 GB na całe lato”. Tych, którym zostały jeszcze niewykorzystane gigabajty, operator zachęca do przedłużenia ważności paczki. Dotyczy to także ostatnich akcji z gigabajtami za gole.

W czerwcu Orange ogłosił akcję „120 GB na całe lato”. Płacąc jednorazowo 15 zł, użytkownicy ofert na kartę mogli otrzymać trzy pakiety internetowe o łącznej wielkości 120 GB. W ostatnich dniach Orange ogłaszał też promocje, w których klienci pomarańczowej sieci dostawali też gigabajty za gole. 

Być może zostały wam GB za akcję lato lub GB za mecze. Wiemy, że tak się dzieje i dziać będzie. I nie chcemy, żeby wam one przepadały. Stąd opcja ich zachowania i możliwość aktywowania nowej usługi

 – przekonuje operator na firmowym blogu.

Jak przedłużyć pakiet internetu w Orange?

W ofercie Orange na kartę dostępna jest usługa umożliwiającą przedłużenie ważności gigabajtów zgromadzonych m.in. w promocji „120 GB na całe lato”. Wystarczy wysłać SMS o treści: 

  • AKT31 pod bezpłatny numer 811

Ważność promocyjnych gigabajtów zostanie przedłużona o 31 dni, licząc od końca obecnej daty ważności środków. Opłata za przedłużenie o dodatkowe 31 dni wynosi 9 zł i jest pobierana ze środków z doładowań. Z usługi można skorzystać wielokrotnie. Kolejne dodatkowe dni ważności będą się sumować.

Aktualną ilość i ważność promocyjnych środków w ramach portfela promocyjnych gigabajtów można sprawdzić, wysyłając ILE DANYCH pod numer 901 – koszt 20 gr.

Usługa jest dostępna we wszystkich taryfach w Orange na kartę i przedłuża środki z promocji „120 GB na całe lato” oraz wszystkich promocji, w których klient zgromadził lub zgromadzi w przyszłości środki w promocjach gigabajtów.

Od reguły są wyjątki. Usługa nie przedłuża ważności GB przyznanych w ramach:

  • Doładowań konta w Orange Free na kartę (standardowych i online),
  • bonusów na start
  • stałych usług płatnych typu „Elastyczne Pakiety Internetowe”, „Bez limitu” itd.

Zobacz: Strategia Orange: kowergencja, światłowody i 5G
Zobacz: W Orange i T-Mobile rusza przedsprzedaż smartfonów Oppo Reno6

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pixabay

Źródło tekstu: Blog Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu