DAJ CYNK

Black Weeks w Netii to 50% rabatu dla obecnych klientów

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Netia Black Weeks rabat 50% dla obecnych klientów

Netia przygotowała w ramach Black Weeks specjalną ofertę dla swoich aktualnych klientów. W jej ramach można zdobyć przyspieszenie Internetu do 1 Gb/s za 50% ceny oraz kupić pakiet Polsat Sport Premium z takim samym rabatem. Dzięki temu w ciągu roku można zaoszczędzić łącznie 240 zł.

Obecni klienci usług dostępu do Internetu w technologiach światłowodowych, w których możliwe jest korzystanie z opcji do 1 Gb/s, mogą skorzystać z przyspieszenia swoich łączy za pół ceny, czyli 10 zł miesięcznie. Tam, gdzie zajdzie taka potrzeba, klienci otrzymają bez dodatkowych opłat nowy router, który pozwoli na wykorzystanie pełni możliwości przyspieszonego łącza również po Wi-Fi.

Zobacz: Netia Black Weeks to Czarny Piątek do końca roku

Klienci, którzy posiadają w Netii usługi telewizyjne i skorzystają z przyspieszenia w promocyjnej cenie, mogą jednocześnie otrzymać 50% rabatu (10 zł zamiast 20 zł miesięcznie) na pakiet Polsat Sport Premium, transmitujący między innymi rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Z oferty można skorzystać od 19 do 30 listopada 2021 roku. Umowa zawierana jest na cały pakiet na okres 24 miesięcy, a ceny pozostałych usług, z których korzysta dany klient, pozostają bez zmian.

Zobacz: Vectra na Black Friday: internet do 600 Mb/s w niższej cenie
Zobacz: Black Weeks w Plusie: 400 zł gotówki dla Ciebie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Netia

Źródło tekstu: Netia