DAJ CYNK

myPhone i Hammer ruszyły z kalendarzem adwentowym. Codzienne obniżki sięgają 100 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4348

myPhone Hammer kalendarz adwentowy

Marki myPhone oraz Hammer uruchomiły w swoim sklepie internetowym własny kalendarz adwentowy. Codziennie do odkrycia jest nowa, jednodniowa promocja na smartfony i inny sprzęt, których cena spada nawet o 100 zł.

Firma mPTech, tak jak przed rokiem, zachęca wszystkich do wspólnego odliczania dni do Świąt Bożego Narodzenia. Ma w tym pomóc kalendarz adwentowy z promocjami na każdy dzień, dostępny na stronie sklep.mptech.eu/kalendarz-adwentowy. Kalendarz jest odpowiednikiem tradycyjnego, tylko zamiast słodkiej niespodzianki, proponuje smartfony i inne produkty z segmentu elektroniki użytkowej w okazyjnych cenach. Codziennie w e-sklepie mPTech do południa pojawi się inna oferta z promocją, a łącznie wszystkich „okienek” jest 16.

Zobacz: HAMMER Explorer - test polskiego smartfonu do zadań specjalnych
Zobacz: Hammer Active 2 LTE - recenzja wzmocnionego taniego smartfonu. Kilka mocnych zalet w oceanie braków

myPhone Hammer kalendarz adwentowy promocje

- Kalendarz w poprzednim roku cieszył się dużym zainteresowaniem fanów naszych marek oraz łowców okazji. Z tego względu postanowiliśmy ponownie go uruchomić i wspólnie z naszymi Klientami odliczać czas do Gwiazdki. Aby wiedzieć jaką niespodziankę przygotowaliśmy danego dnia, wystarczy wejść na sklep online mPTech, a naprawdę warto.

- powiedział Rafał Madera, Dyrektor Marketingu w mPTech

Wczoraj, 3 grudnia, dostępny był Hammer Bow+, czyli wzmocniony telefon z klapką, którego cena była obniżona z 299 zł na 259 zł. Dziś natomiast w kalendarzu pojawił się myPhone FUN 8, który kosztuje w promocji 249 zł (taniej o 40 zł). Obniżki na wybrane produkty mają sięgać 100 zł, więc warto zaglądać do kalendarza codziennie. Akcja rozpoczęła potrwa do 19 grudnia 2019 roku. Liczba sztuk produktów w promocyjnych cenach jest ograniczona.

Zobacz: Honor Band 5 - test taniej opaski fitness z kilkoma ciekawymi funkcjami
Zobacz: Smartfon na święta - oto najciekawsze oferty operatorów w 2019 roku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPTech

Przewiń w dół do następnego wpisu