DAJ CYNK

Microsoft: więcej darmowego miejsca i niższe ceny w OneDrive

23.06.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8938

Ważne 6

1

Microsoft poinformował o wprowadzeniu zmian związanych z OneDrive - obejmą one m.in. zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej, obniżenie cen oraz dodatkowe korzyści w płatnych subskrypcjach.

Microsoft poinformował o wprowadzeniu zmian związanych z OneDrive - obejmą one m.in. zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej, obniżenie cen oraz dodatkowe korzyści w płatnych subskrypcjach.

Każdy nowy użytkownik OneDrive otrzyma na start nie 7 GB, a 15 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej;

Kolejna zmiana dotyczy użytkowników pakietu Office 365. Wszystkie subskrypcje pakietu otrzymają 1 TB przestrzeni w OneDrive. Dotyczy to zarówno pakietu Office 365 Home (1 TB dla każdego z użytkowników / 5 możliwych), Office 365 Personal jak i wersji University (1 TB dla subskrypcji).

Micosoft obniża także ceny za korzystanie z usługi OneDrive. Miesięczna opłata za korzystanie z 100 GB dysku wynosić będzie 8 zł (zamiast 30 zł). Za dwukrotnie większą przestrzeń dyskową użytkownik zapłaci 16 zł (zamiast 45 zł). Wszyscy obecni użytkownicy automatycznie otrzymają niższą cenę usługi.

Co więcej klienci polecający usługę znajomym będą mogli uzyskać do 5 GB dodatkowego miejsca, po 500 MB za każdą osobę, która zaakceptuje zaproszenie do OneDrive. Klienci mogą również uzyskać 3 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej za wykorzystanie funkcji automatycznego kopiowania zdjęć ze swojego telefonu do OneDrive.

Źródło tekstu: Microsoft

Komentarze
Zaloguj się
24. ~mKotek
0

2014-07-01 19:24:23

A na GoCloud.pl można kupić Google Apps Unlimited, które za 8 EUR netto za użytkownika za miesiąc daje nieograniczoną pocztę elektroniczną GMail i przestrzeń dyskową Drive. Faktycznie bez ograniczeń, a pojedynczy plik może mieć 5 TB. To nie żart. Dla firm

Odpowiedz

23. ~Krzysztof
1

2014-06-24 12:55:29

Niestety telepolis zerżneło tekst od konkurencji z błędami. Zmiany będą od lipca i nie dla nowych użytkowników a dla wszystkich

Odpowiedz

22. ~pasik
0

2014-06-24 12:30:58

ściema! Założyłem nowe konto i mam 7GB!

Odpowiedz

21. ~murzyńskość
0

2014-06-24 10:35:02

@18 a ja słyszałem że na debianie jest.

Odpowiedz

20. ~
0

2014-06-24 09:49:33

EEE, mam w google dysku 15 gb i do tego zapisywanie z maili na dysk. W Box mam 50 gb, wiec juz więcej mi niepotrzebne.

Odpowiedz

19. ~
0

2014-06-24 09:35:05

też mam 25gb, trzeba było wejść w ustawienia i kliknąć że chcesz nadal 25gb jak zmieniali

Odpowiedz

18. ~kali gil
-1

2014-06-23 23:13:43

Podobno ten serwer z usluga one drive stoi na ubuntu server zeby klienci mieli zapewnione bezpieczeństwo i stabilną usługę.

Odpowiedz

17. mlb
0

2014-06-23 23:07:14

Do prostych rzeczy narzędzia online od Google są w zupełności wystarczające, także dla firmy.

Odpowiedz

16. ~as
0

2014-06-23 22:37:45

Ja mam 25 na każdym koncie więc mi to wisi ile maja nowi

Odpowiedz

15. ~Office
0

2014-06-23 21:50:39

Dla firmy także, wiec super ;)

Odpowiedz

14. ~office
0

2014-06-23 21:21:52

A Office dla firm juz nie?? Troche lipa :(

Odpowiedz

13. ~LoleK
0

2014-06-23 21:15:21

Miałem kiedyś na SkyDrive 25GB darmowej przestrzeni, potem Microsoft obciął mi do 7GB, teraz dają nowym (tylko nowym) użytkownikom 15GB. Wielcy łaskawcy !

Odpowiedz

12. ~
0

2014-06-23 21:05:33

@3 a mnie w ogóle nie rozwalają. Nie wiem co w tym komentarzu było rozwalającego? Jeśli gdzieś jest no limit za darmo to oczywiste że lepiej trzymać tam gdzie jest no limit za darmo a nie tam gdzie jest tylko 15GB. Czego nie rozumiesz?

Odpowiedz

11. ~olimp78
0

2014-06-23 20:54:56

dla WSZYSTKICH użytkowników i nowych i starych. Ceny zaczną obowiązywać dopiero od lipca....

Odpowiedz

10. bigman
0

2014-06-23 20:52:50

Chyba MS usilnie promuje Office, bo za cenę 43 zł / m-ac dostajemy 5x 1 TB przestrzeni + 5 licencji Office. Pakiety 100 GB za 8 zł przy Office wyglądają zwyczajnie słabo.

Odpowiedz