DAJ CYNK

lajt mobile: wylicytuj złoty numer dla WOŚP

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

lajt mobile: wylicytuj złoty numer dla WOŚP

Wirtualny operator lajt mobile po raz kolejny bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku, z okazji 30. finału, wystawił na aukcję Allegro złoty numer, działający w tej sieci. Można go później przenieść do innego operatora. 

W czasach dominacji smartfonów złote numery nie wywołują już takich  emocji, jak dawniej, ale z drugiej strony nawet dziś może to być przydatny wyróżnik, pomocny w biznesie lub posiadany dla własnej satysfakcji

Złoto oferowanego przez siebie numeru lajt mobile dostrzega przede wszystkim w końcówce 2022, takiej jak trwający rok. Stąd też na tegoroczny i wyjątkowy, bo 30. finał WOŚP, operator przekazuje numer 459-59-2022, przekonując, że jest łatwy do zapamiętania i bardzo wartościowy.

lajt mobile: wylicytuj złoty numer dla WOŚP

Numer jest nowy, nigdy wcześniej nieużywany i niezarejestrowany. Operator lajt mobile zaprasza do licytacji na Allegro, startując z ceną wyjściową 1 tys. zł. Aukcja dopiero ruszyła, więc nie ma jeszcze żadnych ofert, ale patrząc na inne, podobne aukcje na WOŚP, można przypuszczać, że znajdą się  chętni, by przebić tę i kolejne kwoty. Licytacja kończy się 25 stycznia o godzinie 14:59:50.

Aktywacja wylicytowanego numeru następuje po rejestracji, która w całości odbywa się online. Złoty numer 459-59-2022 działa w sieci lajt mobile w taryfie prepaid, można z niego korzystać w zasięgu sieci Plus. Doładowanie numeru możliwe przez stronę www.lajtmobile.pl lub przez wszystkie dostępne kody sieci Plus. 

Operator zachęca, że wystarczy doładować konto za min. 10 zł, aby numer był ważny przez 365 dni zarówno dla usług wychodzących, jak i przychodzących. Numer można też przenieść do oferty na abonament w sieci lajt mobile lub do  innej sieci komórkowej, bezpłatnie.

Zobacz: Unikatowy Xiaomi MIX 4 z dedykacją Igi Świątek – możesz go wylicytować dla WOŚP
Zobacz: Uber wspiera WOŚP i zaprasza do rywalizacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, lajt mobile

Źródło tekstu: lajt mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu