DAJ CYNK

lajt mobile ułatwia przenoszenie numerów - przez internet, bez wychodzenia z domu

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6903

Sieć lajt mobile poinformowała o wprowadzeniu nowego systemu, dzięki któremu można szybko i wygodnie przenieść numer telefonu bez wychodzenia z domu. Wystarczy kilka prostych kroków.

Lajt mobile stara się pozyskać nowych klientów, przekonując, że przeniesienie numeru nie musi być skomplikowanym procesem i nie wymaga ani wielkiego wysiłku, ani czasu. Żeby skorzystać z nowej propozycji przeniesienia numeru, należy wejść na stronę operatora, wybrać ofertę, a następnie złożyć zamówienie, wypełniając formularz. 

Zobacz: lajt mobile rozdaje darmowe startery
Zobacz: lajt mobile: 20% więcej za doładowania

W drugim kroku należy potwierdzić numer telefonu, który klient zamierza przenieść – w tym celu trzeba wpisać kod weryfikacyjny wysłany SMS-em przez lajt mobile.

Trzeci krok to potwierdzenie własnej tożsamości: należy wykonać przelew w wysokości 1 zł ze swojego imiennego konta bankowego. Kwota ta będzie wliczona na poczet przyszłych rachunków abonenckich.

Zobaczlajt mobile wzbogaca oferty o nielimitowane rozmowy na stacjonarne
Zobacz: Vectra ma nową, elastyczną ofertę, obejmującą wszystkie usługi operatora

Czwarty krok to potwierdzenie chęci zawarcia umowy, która zostanie wysłana na e-mail podany w formularzu zamówienia. Wystarczy odpowiedzieć na maila, podając w treści maila „ZGODA”.

Później pozostaje już tylko odebrać kartę SIM wysłaną pocztą lub kurierem i aktywować ją.

Dla tych, którzy wciąż mają wątpliwości co do przebiegu  tego procesu, operator przygotował instrukcję w postaci przewodnika wideo. Filmik można znaleźć na blogu operatora, a także na jego kanale na YouTube.

Zobacz: lajt mobile uruchamia własnego bloga - o ofertach, ale nie tylko
Zobacz: LTE sieci Play trafia do kolejnych miejscowości

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu