DAJ CYNK

lajt mobile: 20% więcej za doładowania

14.08.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6253

Ważne 0

0

Od jutra do niedzieli sieć lajt mobile do każdego doładowania przez stronę internetową doda bonus w wysokości 20%.

W dniach od 15 do 18 sierpnia 2019 r. sieć lajt mobile proponuuje promocję na doładowania za pośrednictwem strony internetowej www.lajtmobile.pl. Przy doładowaniu za kwotę minimum 10 zł, a maksymalnie 500 zł, klient otrzymuje dodatkowe 20 procent wpłaconej kwoty. Oczywiście przy zasileniu konta o niskie kwoty bonus nie będzie zbyt imponujący, bo za 10 zł otrzymamy dodatkowe 2 zł, ale już po zasileniu za 50 zł na koncie pojawi się o 10 zł więcej, co już jest bardziej zauważalne.

Zobacz: lajt mobile wzbogaca oferty o nielimitowane rozmowy na stacjonarne
Zobacz: Lajt Mobile wprowadza nowy plan taryfowy #NUMER1

Promocja obowiązuje tylko wtedy, gdy doładowania dokonane zostaną przez stronę internetową, natomiast doładowania dokonane przez system zdrapek i kodów sieci Plus nie wiążą się z bonusami. W celu skorzystania z promocji należy wejść na stronę www.lajtmobile.pl i dokonać doładowania na kwotę minimum 10 zł. Maksymalna kwota doładowania to 500 zł.

Zobacz: Promocja doładowań w lajt mobile. Odbierz 25% więcej za doładowanie
Zobacz: Lajt Mobile zwiększa pakiet internetowy w abonamencie No Limit M z 1 GB do 4 GB. Cena pozostaje bez zmian - 17,99 zł/mc

Bonus uzyskany w promocji wpłynie na konto użytkownika w ciągu do 3 dni roboczych, a o jego uzyskaniu abonent zostanie poinformowany wiadomością SMS. Termin ważności bonusowych środków jest zależny od kwoty doładowania podstawowego. Każde doładowanie w promocji na kwotę co najmniej 10 zł przedłuża okres ważności dla usług wychodzących i przychodzących o 365 dni.

 

Źródło tekstu: lajt mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu