DAJ CYNK

JAMBOX mobile ma pierwszych abonentów

05.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 69

Ważne 2

5

SGT S.A. zakończył wdrażanie kluczowych funkcjonalności usługi JAMBOX mobile, czyli telefonii komórkowej i Internetu LTE, która działa już u 50 operatorów i kilkuset abonentów.SGT S.A. zakończył wdrażanie kluczowych funkcjonalności usługi JAMBOX mobile, czyli telefonii komórkowej i Internetu LTE, która działa już u 50 operatorów i kilkuset abonentów.

JAMBOX mobile to usługa, która działa na sieci mobilnej Plusa, oferując swoim użytkownikom rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych. Dostępne są dwie taryfy: pierwsza z nich to trzy pakiety podstawowe w cenach od 19.90 zł/miesiąc, natomiast na drugą składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Pakiety GŁOS+SMS+MMS+LTE:

  • MINI - rozmowy bez limitu, SMS-y za 0,19 zł, MMS-y za 0,29 zł oraz 5 GB Internetu (1,28 GB w UE) za 19,90 zł miesięcznie,
  • STANDARD - rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, 10 GB Internetu (1,93 GB w UE) za 29,90 zł miesięcznie,
  • OPTIMA - rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, 15 GB Internetu (2,25 GB w UE) za 34,90 zł miesięcznie.

Pakiety TYLKO INTERNET KRAJOWY:
  • LTE OPTIMA - 15 GB Internetu za 26,90 zł miesięcznie,
  • LTE ULTRA - 100 GB Internetu (+200 GB w nocy) za 49,90 zł miesięcznie.

Abonenci JAMBOX mobile mogą również korzystać z usługi JAMBOX online, czyli oglądać wybrane kanały telewizyjne. Aktualnie dostępnych jest 120 kanałów, z których część można także oglądać poza miejscem zamieszkania.

Zamknęliśmy właśnie etap wdrażania kluczowych funkcjonalności usługi JAMBOX mobile, co w praktyce oznacza, że abonenci mogą już bez przeszkód przenosić do niej swoje numery telefonów z innych sieci mobilnych. Mamy nadzieję, że atrakcyjna cena pakietów, roaming w cenie usługi i jakość Internetu światłowodowego zachęcą do skorzystania z naszych usług - powiedział Arkadiusz Kudela, dyrektor ds. rozwoju w SGT S.A.

JAMBOX mobile pozwala operatorom ISP, którym SGT dostarcza usługi telewizyjne, poszerzyć ofertę o dodatkowy zestaw produktów bez konieczności ponoszenia dodatkowych inwestycji. Dzięki nowej usłudze abonent może z kolei otrzymać w pakiecie Internet światłowodowy, telewizję JAMBOX, telefonię komórkową i Internet LTE z rozliczeniem na jednym rachunku.

Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

Źródło tekstu: SGT, wł

Komentarze
Zaloguj się