DAJ CYNK

Jak poślubić milionera - kinowy pokaz dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7270

Jak poślubić milionera - specjalny pokaz dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa

Cyfrowy Polsat i Plus mają dla swoich klientów wyjątkową niespodziankę – kinowy pokaz najnowszego filmu Filipa Zylbera pt. Jak poślubić milionera, który odbędzie się 29 listopada tego roku w Gdańsku, w dniu premiery kinowej produkcji. Wystarczy wysłać SMS-a, aby otrzymać specjalny kod i cieszyć się seansem.

Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Co można, a czego nie wypada robić na pierwszej randce? Odpowiedzi na te pytania zawarte są w najnowszej komedii romantycznej Filipa Zylbera pod tytułem „Jak poślubić milionera”. Jest to komedia romantyczna, która może być doskonałym przewodnikiem dla wszystkich marzących o szczęśliwej miłości i udanym związku. W filmie wystąpiła plejada polskich gwiazd, takich jak Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa, Anita Sokołowska, Wojciech Mecwaldowski i inni.

Zobacz: Tyle ma kosztować Disney+ w Polsce. Będzie drożej niż w Apple TV+ czy HBO GO
Zobacz: Cyfrowy Polsat na święta proponuje telewizję internetową z dekoderem OTT

Jak poślubić milionera - plakat

Klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa mogą obejrzeć film jako jedni z pierwszych, 29 listopada tego roku. Specjalny pokaz odbędzie się w Multikinie w Gdańsku, na Al. Zwycięstwa 14 o godzinie 20.00. Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanego poczęstunku, wystarczy wysłać SMS-a lub, w przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą, dwa SMS-y. Treść oraz numer, na który należy wysłać wiadomość zależny jest od posiadanej usługi oraz operatora, z którego oferty się korzysta. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji.

Zobacz: Regulamin Promocji „Jak poślubić milionera_Cyfrowy Polsat”
Zobacz: Regulamin Promocji „Jak poślubić milionera_Plus”

Zobacz: Te telefony kupisz tylko w sieci Plus
Zobacz: Światłowód Plusa i IPTV Cyfrowego Polsatu po 3 miesiącach - gra warta świeczki?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat, Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu