DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: darmowa usługa w wersji bez limitów. Akurat na ferie

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Happy Fridays w T-Mobile: darmowa usługa w wersji bez limitów

T-Mobile po dłuższej przerwie powraca do cotygodniowego cyklu akcji Happy Fridays. Tym razem operator proponuje swoim klientom dostęp do usługi „Bezpieczna Rodzina” bez limitów na 30 dni za darmo. Co dokładnie daje ta oferta?

T-Mobile przygotował nową okazję w akcji Happy Fridays z myślą o nadchodzących feriach zimowych. Już w najbliższy weekend wolnym czasem będą mogli się cieszyć uczniowie województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. 

Usługa „Bezpieczna Rodzina” pozwoli rodzicom poczuć się bezpieczniej podczas zimowego wyjazdu dzieci, ale też w każdej innej, podobnej sytuacji, także, gdy zimę trzeba będzie spędzić w mieście.  Dzięki usłudze i aplikacji „Bezpieczna Rodzina” bez problemu można ustalić aktualną lokalizację swojego dziecka. Pomoże ona też zapewnić ochronę w internecie, dzięki ustaleniu limitów korzystania np. z YouTube’a oraz możliwości blokowania nieodpowiednich do jego wieku treści.

Decydując się na aktywację usługi „Bezpieczna Rodzina” na 30 dni za darmo, klienci otrzymują możliwość lokalizowania dowolnej liczby telefonów swoich bliskich, nielimitowaną lokalizację na żądanie, ustawienia nielimitowanej liczby stref lokalizacyjnych i dostęp do historii lokalizacji, a także możliwość korzystania z opcji „Ochrony w sieci”. Po zakończeniu darmowego okresu koszt usługi będzie wynosić 6,15 zł za 7 dni.

Happy Fridays w T-Mobile

Bezpieczna Rodzina w T-Mobile: jak aktywować usługę?

Żeby skorzystać z najnowszej propozycji T-Mobile na Happy Fridays, należy między 14 a 18 stycznia zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” i kliknąć w link przekierowujący do oferty promocyjnej. 

Z rozwiązania mogą skorzystać zarówno abonamentowi klienci T-Mobile, jak i osoby korzystające z oferty MIX lub na kartę. Promocja obejmuje nowych użytkowników usługi „Bezpieczna Rodzina” oraz osoby, które mają aktywowany pakiet „Standard”.

Zobacz: T-Mobile: oto najpopularniejsze smartfony 5G. Jakie modele rządzą w rankingu?
Zobacz: T-Mobile: nowa usługa zmniejsza ryzyko niechcianego przelogowania

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: T-Mobile Polska

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu