DAJ CYNK

Wracają gigabajty za gole w Orange. Pierwszy mecz Polaków już dzisiaj

Dodane przez: orson_dzi

Startują eliminacje do piłkarskich mistrzostw Europy w piłce nożnej, które Polacy już dzisiaj rozpoczną meczem z Austrią. Z tej okazji Orange reaktywuje promocję gigabajty za gole.

Wygląda na to, że na fali popularności promocji Orange chce dodatkowo wypromować swoją aplikację mobilną. Pobranie Mój Orange na swój smartfon jest podstawą otrzymania dodatkowego pakietu danych. Jego wysokość zależy od tego, ile bramek zdobędzie dzisiaj polska reprezentacja. Zasada jest prosta - jedna bramka to jeden darmowy gigabajt od Orange.

Po zakończeniu dzisiejszego meczu z Austrią na Facebooku Orange pojawi się informacja o wysokości przyznanego pakietu danych. Następnie trzeba będzie w sekcji Moje Okazje aplikacji Mój Orange pobrać unikatowy kod aktywacyjny i wysłać go SMS-em na numer na numer 233 (koszt SMS-a zgodny z cennikiem planu taryfowego). Pakiet danych wpłynie na konto maksymalnie w ciągu 24 godzin,

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni oraz biznesowi, zarówno ofert abonamentowych, i jak ofert na kartę. Pakiet jest przyznawany na okres trzech dni i jest wykorzystywany w pierwszej kolejności, za wyjątkiem biznesowej taryfy FIRMA, gdzie jest wykorzystywany po pakiecie abonamentowym.

Po aktywacji pakietu warto pamiętać o wyłączeniu i włączeniu transmisji danych lub całego smartfonu, w celu rozpoczęcia nowego połączenia z Internetem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu