DAJ CYNK

Fakt Mobile - bonusy po doładowaniu

18.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4914

Ważne 10

4

Do końca sierpnia Fakt Mobile premiuje doładowania ogromnym pakietem minut i 0,5 GB danych.

Do końca sierpnia Fakt Mobile premiuje doładowania ogromnym pakietem minut i 0,5 GB danych.

Każde doładowanie konta na kwotę 5 - 300 zł zrealizowane między 18, a 31 sierpnia jest premiowane bonusem w postaci nielimitowanych... prawie nielimitowanych minut (dokładnie 44640 minut) do sieci Fakt Mobile i Play oraz pakietu danych w wysokości 0,5 GB.

Bonusy są ważne przez 31 dni od ich przyznania i są rozliczane w pierwszej kolejności przed środkami z doładowań. Ponadto bonusy nie sumują się i w przypadku kolejnego doładowania środki przepadają.

Panie Rosolak, dzięki za naprowadzenie na promocję.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
32. wlo
0

2015-08-20 09:11:03

Tuldor88 - po co więc te ograniczenia, skoro i tak się więcej nie da? Pomyśl...Nie chcę tu oczywiście wydziwiać, jednak są ludzie używający połączeń konferencyjnych - sam często korzystam przy różnych sprawach firmowych a i prywatnie czasem przez godzinę czy dwie z dwoma rozmówcami jednocześnie sobie gadam(y) ;-)

Odpowiedz

31. Tuldor88
0

2015-08-20 08:46:17

A swoją drogą moglibyście Orsonie zweryfikować czy już ta możliwosć zmieniania tarych Play FaktRBM działa w pełni płynnie. Początkowo były z tym spore problemy i ciekawym czy nie jest aby tak iż bonusy bonusami a zanim się taryfa zmieni będzie październik ^^ (początkowo przez pierwsze 24h zmiana była możliwa na play24, potem dodano regulec w jakim była informacja ze tylko infolinia faktu+salon to umożliwia... oczywiście z infolinii faktu odsyłano do salonu a w salonie na infolinię, albo playa albo też faktu :D ) Z tego co czytałem na forum playa u rekordzisty zmiana taryfy zajęła bodaj 21 czy 24 dni ^^

Odpowiedz

30. Tuldor88
0

2015-08-20 08:39:38

W regulaminie ofert RBM też nie ma nielimitowanych a jest podana właśnie taka liczba minut... bo fizycznie nie da się wydzwonić więcej w miesiącu... chyba że ktoś gada "61 minut na godzinę" xD

Odpowiedz

29. orson_dzi
-2

2015-08-19 19:12:55

@28 w regulaminie nie ma słowa o nielimitowany minutach. Można to podciągnąć pod nadużycie ;) równie dobrze można to było dac w cudzysłów.

Odpowiedz

28. Tuldor88
-1

2015-08-19 19:01:50

Orsonie? Zdradzisz PO CO skreśliłeś /''nielimitowane/'' w tekście ;) ? Dla osób dla których matematyka z poziomu podstawówki to zbyt wiele wyjaśnienie poniżej:44640 minut /60 = 744 godzin /24 = 31 dni... pakiet jest ważny miesiąc. Wyglada na to że jednak rozmowy wewnątrz sieci są nielimitowane ;)

Odpowiedz

27. ~moje
0

2015-08-19 12:26:21

Ja tam wole zostać w pnk za 50 zl mam no limit w sieci na 90 dni w piątek to 70 zl. I cala kwotę na wszystko. A jak Malo to herbatkę m i na 3 dni bez limitu wszystkie sieci. A herbata 2 zl.

Odpowiedz

26. ~
2

2015-08-19 11:22:08

@25bo tak napisało gsmonline? To sprawdź bloga.

Odpowiedz

25. ~hm
-1

2015-08-19 11:17:05

@24"PLAY na najbliższy czwartek 20 sierpnia zapowiada wprowadzenie kolejnej nowej oferty. Szczegóły nie są jeszcze znane."

Odpowiedz

24. ~
2

2015-08-19 11:12:00

@23naucz się czytać. Nigdzie nie jest napisane, że będzie to nowa oferta.

Odpowiedz

23. ~hm
-3

2015-08-19 11:05:08

Jutro "Nowa" oferta PLAY. Ciekawe co popsują. Telepolis nawet newsa nie podaje.....ciekawe dlaczego???

Odpowiedz

22. wlo
-1

2015-08-19 08:01:28

1 - jeśli ktoś używa konferencyjnych - się wyciśnie ;-)

Odpowiedz

21. marnet
1

2015-08-19 07:17:36

Gdyby ta promocja obowiązywała cały czas, nałapaliby dużo klientów.

Odpowiedz

20. ~
1

2015-08-19 06:32:28

13, a co i gdzie zaminowano?

Odpowiedz

19. Remington
-3

2015-08-19 01:03:27

@1: zdziwisz się, ale w Play w teorii da się w ciągu miesiąca wykorzystać 223.200 minut

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2015-08-19 00:02:17

@16tak, czytałem i stąd moje wytyki . jest napisane że przed pakietem złotówek a nie ma nic o rozliczniu przed pakietem minut.

Odpowiedz