DAJ CYNK

Darmowe 2 GB miejsca w Google Drive

09.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7022

Ważne 11

1

9 lutego, to Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Google pozwala w prosty sposób uzyskać darmowe 2 GB miejsce w usłudze Google Drive.

9 lutego, to Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji Google pozwala w prosty sposób uzyskać darmowe 2 GB miejsce w usłudze Google Drive.

Otrzymanie dodatkowej przestrzeni dyskowej jest banalnie proste. Wystarczy przejść do strony ustawień zabezpieczeń, gdzie trzeba sprawdzić:

  • Informacje o odzyskiwaniu konta,
  • Podłączone urządzenia,
  • Uprawnienia aplikacji do dostępu do konta.

Następnie należy przejść do adresu sprawdzenia łącznej ilości miejsca. Powinny pojawić tam dodatkowe 2 GB wolnego miejsca.

Promocja trwa do 11 lutego. Dodatkowe 2 GB są przyznawane na stałe.

Źródło tekstu: wł

Tagi: google drive
Komentarze
Zaloguj się
34. ~3er
0

2016-02-09 20:20:33

@32Mea culpa... wifi tu tak dziala, ze zly link wkleilem. W kazdym razie na 2 czy 3 portalach podawali, ze aktywne dodanie bedzie tydzien.

Odpowiedz

33. ~Johnny
1

2016-02-09 19:34:24

Tak, ma zalety bo mam wszystkie zdjęcia pod ręką jeśli tylko jestem w zasięgu Wi-Fi bądź 4G bo fakt przeglądanie zdjęć na wolnym laczu to masochizm... Poza tym nie musze ich trzymać w pamięci telefonu a wiadomo że to trochę zajmuje. Czyli mówiąc krótko - więcej pamięci na apki itp.A skąd wziąć 50GB - kiedyś Motorola oferowała taką promocję i mi się udało zalapac, jesli dobrze pamietam z pierwszą generacja ale ją mieszkam w UK więc nie wiem czy ta promocja była w PL.

Odpowiedz

32. ~
1

2016-02-09 17:20:40

@31: To jest news z 2015.

Odpowiedz

31. ~3er
0

2016-02-09 16:26:26

@20Nie korzystam z polskiego bloga :PProsze bardzo zrodlo: Bardziej wierze centrali wujka niz im braciom z PL.

Odpowiedz

30. ~
0

2016-02-09 15:51:41

Dzięki

Odpowiedz

29. UFOjudek
0

2016-02-09 15:26:56

Fajnie, przydało się bo już mam 13gb zajęte :D

Odpowiedz

28. ~gosciu
0

2016-02-09 14:48:46

Dzieki :)@26 Jak uzyskac 50 za free ?

Odpowiedz

27. ~123×××
0

2016-02-09 14:47:22

@26. To ma jakies konkretne zalety?

Odpowiedz

26. ~Johnny
0

2016-02-09 14:35:26

Ja mam od nich juz 69 GB, wszystko za free I nie narzekam. Ale fakt trzymam tam tylko zdjęcia bo nie ufam chmurom a zdjęcia to tylko zdjęcia. Nie mam nic do ukrycia ani nic upokarzającego gdyby nawet to wyciekło :p

Odpowiedz

25. ~
-1

2016-02-09 14:06:20

@6. Nie pomyslalrm o tym kto cie. Chroni a to telepolis bo masz czerwony nick. Same porzadne. ******!!!

Odpowiedz

24. Xavier88
0

2016-02-09 13:14:43

niby nic a cieszy:) bardzo dziękuję!!!

Odpowiedz

23. ~friko123
0

2016-02-09 13:13:06

nie ma nic za darmo - tylko niektorzy jeszcze do tego nie dorosli aby to zrozumiec.

Odpowiedz

22. Morvius
1

2016-02-09 13:12:46

Dzięki za cynk Orson :)

Odpowiedz

20. orson_dzi
1

2016-02-09 12:54:15

@14 Dopisane. @15 No niestety, ale źródło Ci chyba kłamie, bo polski blog Google/''a napisał, że jednak do 11.

Odpowiedz

18. ~
3

2016-02-09 12:51:33

@17: Każdy korzysta z takiej chmury, jak mu bardziej odpowiada. I każdy dodatkowy gigabajt darmowej przestrzeni to dobra wiadomość. I jakoś do Google mam większe zaufanie, że nie padnie np. za rok czy dwa i nie stracę dostępu do danych.

Odpowiedz