DAJ CYNK

Cyfrowy Polsat oferuje Internet Domowy LTE już za 25 zł miesięcznie

22.08.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7306

Ważne 1

0

Klienci korzystający z telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać ze specjalnej oferty Internetu Domowego LTE, kosztującej od 25 zł miesięcznie.

Oferta, w której Internet Domowy LTE można dokupić nawet za połowę ceny, dotyczy klientów Cyfrowego Polsatu, którzy posiadają usługę telewizyjną z miesięcznym abonamentem w wysokości co najmniej 49,90 zł. Promocja obejmuje dwie opcje:

  • 50 GB + LTE bez końca za 25 zł miesięcznie,
  • 100 GB + LTE bez końca za 45 zł miesięcznie.

LTE bez końca oznacza, że nawet po wykorzystaniu wybranego pakietu danych, będąc w zasięgu Internetu LTE, można dalej korzystać z usługi.

Zobacz: Raport IMM: w lipcu w branży telekomunikacyjnej znowu Plus wydał najwięcej na reklamę
Zobacz: Cyfrowy Polsat uruchomił telewizję internetową OTT z nowym dekoderem EVOBOX STREAM

W ramach oferty klient otrzymuje także:

  • możliwość przetestowania usługi przez 14 dni,
  • ochronę Internetu bez opłat przez 1 miesiąc (później 9 zł miesięcznie),
  • 3 pakiety IPLA bez opłat przez 2 miesiące (później 10 zł miesięcznie), a w nich dostęp do filmów i seriali, sportu oraz materiałów dla najmłodszych widzów.

Oferta dostępna jest w stacjonarnej sieci sprzedaży, z umową na 24 miesiące. Istnieje możliwość wybrania opcji z urządzeniem oraz bez.

LTE Plus Advanced

Internet LTE Plus Advanced to technologia, której zasięg jest cały czas zwiększany. Aktualnie jest dostępna dla 73% mieszkańców Polski. Wykorzystuje ona coraz nowsze rozwiązania sieciowe, dzięki czemu zapewnia nie tylko szybkie łącze, ale również wysoką stabilność i większą pojemność sieci, dające użytkownikom swobodę i wysoki komfort korzystania ze wszystkich zasobów Internetu. Internet LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa dostępny jest dla ponad 99% mieszkańców Polski.

Zobacz: Play podsumowuje rozbudowę swojej sieci i przedstawia plany na przyszłość
Zobacz: Orange ma ponad 8000 stacji bazowych z agregacją pasm

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Przewiń w dół do następnego wpisu