DAJ CYNK

Znamy pojemnośc akumulatorów nowych iPhone'ów. Wartości są niewielkie

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2507

Nowe iPhone'y otrzymały niezbędne certyfikaty, które pozwolą firmie Apple na sprzedawanie ich na terenie Chin. Dzięki temu poznaliśmy szczegóły dotyczące akumulatorów smartfonów.

Najsłabszy akumulator spośród nowych iPhone'ów ma model XS - 2659 mAh. To mniej niż zeszłoroczny iPhone X, wyposażony w akumulator o pojemności 2716 mAh. Jego słabszy brat, model XR otrzymał pojemniejsze ogniwo - 2942 mAh. Najlepiej wypada najlepiej wyposażony iPhone XS Max, w którym znajdziemy akumulator o pojemności 3174 mAh. To jednocześnie największy akumulator jaki trafił do smartfonów Apple'a.

Oczywiście wszystko będzie tutaj zależało od optymalizacji systemu i zarządzania energią. Ale jeśli spojrzymy na te wartości stereotypowo, przekładając pojemność akumulatora na przekątną ekranu, to nie ma co wróżyć długich czasów działania. W końcu niedużo ponad 3000 mAh przy 6,5-calowym ekranie iPhone'a XS Max to naprawdę niewiele. Mimo wszystko Apple twierdzi, że będzie to najdłużej działający na pojedynczym ładowaniu iPhone. Jak będzie w praktyce, dowiemy się zapewne niedługo po opublikowaniu pierwszych testów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: MyDrivers; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu