DAJ CYNK

Xiaomi prezentuje mechaniczny zegarek

21.07.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7692

Ważne 0

0

Firma Xiaomi jest w Polsce znana głównie z produkcji elektroniki. Ale firma Xiaomi to również producent... niemal wszystkiego. Dlatego osoby śledzące jej poczynania nie powinny być zdziwione nowym produktem w portfolio Chińczyków - mechanicznym zegarkiem T-Series CIGA Design.

Nowy zegarek Xiaomi to typowa, mechaniczna konstrukcja, która do działania potrzebuje klasycznego nakręcenia lub ruchu ręki. Nie znajdziemy w nim żadnych smart-funkcji. Zegarek zwyczajnie będzie pokazywać godzinę, a jego główną zaletą ma być wygląd. Przezroczysta koperta ukazuje cały mechanizm znajdujący się we wnętrzu obudowy.

Zobacz: Telefon firmy Xiaomi nie musi być tani. Złoty Redmi K20 Pro kosztuje ponad 26 tysięcy złotych

Nie wiadomo jeszcze jaką średnicę będzie miała koperta oraz jaki konkretnie mechanizm znajdzie się w zegarku. Wiemy natomiast, że T-Series CIGA Design będzie sprzedawany w ramach kampanii crowdfundingowej w cenie 500 juanów, czyli ok 300 zł. Regularna cena zegarka wyniesie 700 juanów, czyli ok 400 zł. Cena w połączeniu ze zdjęciami zegarka już na starcie mówią nam, że nie będzie to cud techniki zegarmistrzowskiej, ale zapewne znajdzie swoich odbiorców.

Zobacz: Xiaomi Mi A3 oficjalnie zaprezentowany w Hiszpanii. Polska premiera w przyszłym tygodniu

Zobacz: Test zegarka Fossil Sport - pierwszego ze Snapdragonem Wear 3100

Źródło tekstu: weibo; włt

Przewiń w dół do następnego wpisu