DAJ CYNK

Xiaomi Redmi Watch 2 również zadebiutuje 28 października

Marian Szutiak

Sprzęt

Xiaomi Redmi Watch 2 premiera 28 października

Seria Redmi Note 11 nie będzie jedyną nowością, którą Xiaomi zaprezentuje 28 października tego roku. Swoją premierę będzie miał wtedy również nowy zegarek, Redmi Watch 2.

Na oficjalnym koncie Redmi w chińskim serwisie mikroblogowym Weibo pojawiła się zapowiedź zbliżającej się premiery nowego inteligentnego zegarka tej marki, modelu Redmi Watch 2. Z dostępnego tam graficznego zaproszenia wynika, że Xiaomi zaprezentuje to urządzenie już 28 października tego roku, razem z nowymi smartfonami z serii Redmi Note 11.

Zobacz: Xiaomi Redmi Note 11 oficjalnie zapowiedziane! Premiera za kilka dni
Zobacz: Redmi Watch oficjalnie debiutuje

Obraz w zaproszeniu nie pokazuje nowego zegarka w całości, skupiając się na prostokątnym wyświetlaczu i podłużnym przycisku na środku prawego boku urządzenia. Spodziewamy się, że Redmi Watch 2 będzie miał ekran o większej przekątnej niż poprzednik, czyli ponad 1,4 cala. Z innej publikacji na weibo.com, już mniej oficjalnej wynika, że na rynek trafią co najmniej trzy wersje kolorystyczne nowego smartwatcha: czarna, niebieska i beżowa. Urządzenie ma być wodoszczelne oraz pozwalać na śledzenie aktywności sportowej i monitorowanie zdrowia. Jeśli chodzi o cenę, ta nie powinna być bardzo wysoka. Redmi Watch w 2020 roku wszedł na chiński rynek z ceną 290 juanów (niecałe 180 zł).

Redmi Watch 2 baner

Zobacz: Nie tylko telefony, Realme prezentuje też zegarek Realme Watch T1
Zobacz: TicWatch Pro 3 Ultra zaprezentowany. Wykryje nieregularną pracę serca i migotanie przedsionków

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Weibo.com

Źródło tekstu: Weibo.com

Przewiń w dół do następnego wpisu