DAJ CYNK

Xiaomi Redmi Note 11 – wiemy już, jak wygląda. Nowe szczegóły

Mieszko

Sprzęt

Xiaomi Redmi Note 11 – wiemy już, jak wygląda. Nowe szczegóły

Xiaomi odkrywa kolejne tajemnice, dzięki czemu poznaliśmy nowe szczegóły wyglądu Redmi Note 11. Premiera tej serii telefonów odbędzie się za tydzień.

Wczoraj firma Xiaomi ujawniła na Weibo, że premiera serii Redmi Note 11 odbędzie się 28 października, czyli za tydzień. Wtedy też producent pokazał fragment obudowy telefonu. Jak to Xiaomi ma w zwyczaju, dziś pojawiły się nowe zapowiedzi i nowe szczegóły obudowy.

Zobacz: Xiaomi Redmi Note 11 oficjalnie zapowiedziane! Premiera za kilka dni

Producent zamieścił na Weibo trzy nowe plakaty przedstawiające Redmi Note 11. Na jednym z nich widać telefon w pełnej krasie, a przynajmniej jego tył. Na ciemnozielonej czy też szarozielonej obudowie wyraźnie dominuje potężny moduł aparatu. Ten kolor Redmi Note 11 zapowiedziany został przez producenta jako „Misty Forest” („mglisty las”), a na tylnym, szklanym panelu mają pojawiać się odcienie od zieleni do czerni, podobnie jak na tle grafiki. Będą też dostępne inne kolory w tej serii: miętowy, purpurowy czy też czarny „Black Mirror”.

Xiaomi Redmi Note 11

Zbliżenie sekcji foto pojawia się na drugiej grafice przedstawiającej Redmi Note 11. Główny aparat umieszczony jest na podwyższonym elemencie, a obiektyw otoczony jest szerokim pierścieniem. Towarzyszą mu trzy inne obiektywy oraz flesz LED. 

Xiaomi Redmi Note 11

Na tej samej grafice pojawia się fragment przedniego panelu Redmi Note 11 z wyświetlaczem otoczonym niespecjalnie małymi ramkami. Widać też, że ekran jest płaski, a bok obudowy miejscami wyraźnie kanciasty, co przypomina trochę stylistyką iPhone’y 12. 

Na trzeciej grafice telefon pokazany jest z profilu i tu również widać wyraźnie zarysowaną, płaską ramkę. Grubość Redmi Note 11 wynosi 8,34 mm łącznie z aparatem. Nowe wizualizacje potwierdzają też symetryczny układ głośników stereo oraz dźwięk dostrojony przez JBL jak w Xiaomi 11T Pro. Widać też wyjście audio 3,5 mm. Przycisk zasilania będzie najwyraźniej służył także jako czytnik linii papilarnych.

Xiaomi Redmi Note 11

Dane techniczne nowej serii znane są tylko z przecieków. Według nich Redmi Note 11 otrzyma ekran IPS z odświeżaniem 120 Hz, aparat 50 Mpix, układ Dimensity 810 i akumulator o pojemności 5000 mAh zasilany z mocą 33 W lub jak mówią nowe doniesienia – 100 W. 

Wyżej pozycjonowany Redmi Note 11 Pro wyposażony zostanie w ekran AMOLED 120 Hz, aparat 108 Mpix, napędzany będzie przez chipset Dimensity 920, a za czas pracy odpowiadać będzie akumulator 5000 mAh z zasilaniem 120 W. 

Serię ma uzupełniać najbardziej zaawansowany model Redmi Note 11 Pro+.

Zobacz: Xiaomi Redmi Watch 2 również zadebiutuje 28 października
Zobacz: Xiaomi 12 – tak może wyglądać! Patent ujawnia ważne szczegóły

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Xiaomi/Weibo

Przewiń w dół do następnego wpisu