DAJ CYNK

Xiaomi Poco M3 Pro - producent zdradza szczegóły specyfikacji

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Sprzęt

Xiaomi Poco M3 Pro - potwierdzono szczegóły specyfikacji

Xiaomi Poco M3 Pro zdradza kolejne szczegóły specyfikacji. W oficjalnych zapowiedziach producent ujawnił informacje na temat zastosowanych podzespołów..

Według plotek premiera Xiaomi Poco M3 Pro będzie miała miejsce już 19 maja. Biorąc pod uwagę, że mamy otrzymać następcę wyjątkowo udanego modelu Poco M3, poprzeczka przed debiutantem powieszona jest naprawdę wysoko. Wygląda jednak na to, że nowy smartfon chińskiego producenta może się okazać przynajmniej dobry.

Tak w każdym razie sugerują informacje na temat jego specyfikacji, którymi producent podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. W serii postów producent potwierdził, że sercem urządzenia będzie procesor MediaTek Dimensity 700, a samo urządzenie będzie obsługiwało łączność 5G. Na pokładzie nie zabraknie również pojemnego akumuatora 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania (18 W) oraz wyświetlacza Full HD o przekątnej 6,5" i wysokim odświeżaniu 90 Hz, a także potrójnego aparatu z główną jednostką 48 MP.

Oczywiście część szczegółów na temat urządzenia producent postanowił zachować w tajemnicy do czasu jego oficjalnej prezentacji. Mimo to nawet w oparciu o tę częściową specyfikację jesteśmy spokojni, że szykuje się kolejny atrakcyjny średniak.

Zobacz: Xiaomi POCO M3 Pro 5G – to będzie kolejny super tani telefon 5G. Premiera w maju
Zobacz: Xiaomi zostanie skreślone z czarnej listy USA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Xiaomi

Źródło tekstu: Xiaomi, GSMArena