DAJ CYNK

Xiaomi Mi Air Purifier 3H i walizka Xiaomi Luggage to kolejne Mi-nowości na polskim rynku

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8181

Firma Xiaomi ogłosiła na warszawskiej premierze swoich produktow nie tylko smartfony Redmi Note 8T i Xiaomi Mi Note 10, ale również odświeżacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H, a także… dwie już zdecydowanie mało technologiczne walizki - Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20” oraz Xiaomi Luggage Classic 20”. To już raczej ciekawostka dla fanów marki.

Zobacz: Redmi Note 8T i Xiaomi Mi Note 10 zadebiutowały w Polsce

Mi Air Purifier 3H

Mi Air Purifier 3H wyposażony jest w filtr HEPA, który pozwala na eliminację do 99,97% zanieczyszczeń, zarówno tych mniejszych (dym, opary), jak i większych (pyłki, pleśń i sierść). Ulepszony względem poprzedniej generacji współczynnik CADR (Clean Air Delivery Rate) wynosi 380m3/h.

Dzięki laserowemu czujnikowi zanieczyszczeń prędkość działania urządzenia jest dostosowywana do jakości powietrza. Oczyszczacz może być obsługiwany za pomocą dotykowego panelu z wyświetlaczem Smart OLED oraz zdalnie sterowany z poziomu aplikacji Mi Home. Mi Air Purifier 3H idealnie sprawdzi się w przestrzeniach do 45 m2. Jest kompatybilny z Asystentem Google oraz Amazon Alexa

Oczyszczacz będzie dostępny od początku grudnia w cenie 699 zł.

Zobacz: Samsung AX60R5080WD - oczyszczacz powietrza, który utrzyma w ryzach poziom PM2,5 oraz innych zanieczyszczeń w naszym domu
Zobacz: Test Xiaomi Mi 9T Pro. Najlepszy telefon do 2000 zł
Zobacz: Xiaomi Mi A3 - test smartfonu z czystym Androidem. Bez MIUI lepszy?

Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20” oraz Xiaomi Luggage Classic 20”

Do polskiej dystrybucji wprowadzona została także Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20”, walizka wykonana w 100% ze stopu aluminium i magnezu. Walizka ma zapinane przegrody i elastyczne paski oraz obrotowe kółka, regulowaną rączkę czy odporne na ścieranie wypustki na zewnątrz. W celu zabezpieczenia walizki zastosowano dwa zamki z systemem TSA. Mogą one być otwierane przez ochronę lotnisk bez uszkodzeń dla bagażu. 

Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20” będzie dostępna od początku grudnia w cenie 899 zł

W ofercie marki pojawi się również Xiaomi Luggage Classic 20”, która powstała we współpracy z niemieckim producentem poliwęglanów Makrolon, firmą Coverto. Walizka o pojemności 38 litrów jest lekka i odporna na zarysowania. Bagaż zabezpieczony jest zamkiem z systemem TSA, a w środku znaleźć można elastyczne pasy i zasuwane przegrody. 

Xiaomi Luggage Classic 20” będzie dostępna od początku grudnia w cenie 299 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu