DAJ CYNK

Xiaomi pokazuje wnętrze modelu Mi 9T

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9315

Xiaomi chyba nie do końca podoba się, że w temacie pokazywania wnętrza telefonów króluje YouTuber z kanału JerryRigEverything. Firma postanowiła nagrać własny materiał pokazujący, co kryje wnętrze modelu Mi 9T.

Najciekawszym elementem konstrukcji Xiaomi Mi 9T jest wysuwany przedni aparat. To mechanizm wyglądający bardzo podobnie do tego, który znajdziemy choćby w smartfonach Vivo. Za jego działanie odpowiada mały silniczek, który w efektowny sposób wysuwa obiektyw z obudowy. 

Zobacz: Xiaomi naśmiewa się z wcięć w ekranie telefonów. Humorystyczny sposób na promocję Mi 9T

Pozostając przy aparatach, aparat główny składa się z dwóch modułów. Pierwszym jest moduł obiektywu głównego oraz teleobiektywu, a drugim oddzielny obiektyw szerokokątny. Reszta konstrukcji wygląda jak w typowym smartfonie. Na uwagę zasługuje obecność sporej ilości pasty termoprzewodzącej pod procesorem.

Zobacz: Xiaomi zamyka program MIUI Global Beta. Wina leży po stronie użytkowników

Trzeba oddać Xiaomi, że film został bardzo ładnie przygotowany i wygląda bardzo efektownie. Mimo wszystko, wolę dłuższe materiały Zacka z kanału JerryRigEverything, choćby ze względu na pojawiające się w nim komentarze.

Zobacz: Xiaomi Mi 9T trafia do globalnej sprzedaży. Ekran 6,39 cala, Snapdragon 730 i aparat 48 Mpix
Zobacz: Telefony Xiaomi będą mieć szufladę z aplikacjami, czyli klasyczne Menu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Xiaomi; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu