DAJ CYNK

Premiera Xiaomi Mi 11 ma się odbyć jeszcze w tym roku

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7539

Xiaomi Mi 11 premiera w 2020 roku

Nie tylko Samsungowi się spieszy z premierą nowych flagowców. Nieoficjalne informacje wskazują, że Xiaomi Mi 11 również zostanie pokazany wcześniej, już 29 grudnia tego roku. Nie wiemy, czy jest to data chińskiej premiery, czy globalnej.

Zgodnie z obietnicą CEO Xiaomi Lei Jun, flagowy Mi 11 może rzeczywiście być pierwszym smartfonem na świecie napędzanym chipsetem Qualcomm Snapdragon 888. Układ ten został już pokazany światu, pora więc na urządzenia go wykorzystujące.

Zobacz: Qualcomm pokazał SoC Snapdragon 888 ze zintegrowanym modemem 5G
Zobacz: Xiaomi Mi 11 ze Snapdragonem 888 5G, a na wiosnę nowe Meizu

Według nieoficjalnych informacji, już 29 grudnia 2020 roku odbędzie się prezentacja nowych smartfonów z serii Xiaomi Mi 11. Nie ma jednak pewności, czy data ta dotyczy tylko Chin, czy też globalnego rynku. Wcześniejsze raporty podawały, że także w tym miesiącu Mi 11 trafi do sprzedaży. Być może stanie się to tego samego dnia - 29 grudnia. Istnieją też przypuszczenia, że zakup nowego smartfonu będzie jednak możliwy dopiero w styczniu przyszłego roku. Jak będzie w rzeczywistości, wkrótce powinniśmy się dowiedzieć.

A czego możemy się spodziewać? Oprócz Snapdragona 888, urządzenie ma zaoferować główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 108 Mpix, któremu towarzyszyć będzie również aparat ultraszerokokątny 13 Mpix i aparat do zdjęć makro o rozdzielczości 5 Mpix. Do tego wyświetlacz o częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz, akumulator o pojemności 4780 mAh z szybkim ładowaniem 55 W oraz Android 11 z interfejsem MIUI 12.5.

Zobacz: iQOO U3: budżetowy smartfon 5G z gamingowym zacięciem
Zobacz: Oppo ma projekt smartfona składanego nie dwa, ale trzy razy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Ben Geskin

Źródło tekstu: GizmoChina

Przewiń w dół do następnego wpisu