DAJ CYNK

Wiemy ile będzie kosztować PlayStation 5

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 186919

 

Sony PlayStation 5 – Sony oficjalnie ujawnia wygląd konsoli

 

Ile będzie kosztować najnowsza konsola Sony? Na platformie Amazon pojawił się nowy PlayStation 5 i zdradził nam ile będą musieli zapłacić konsolowi gracze na najnowszy produkt japońskiej firmy.

Pisaliśmy dzisiaj jakie gry zadebiutują na nowej konsoli Sony PlayStation 5. Informowaliśmy również o innych szczegółach dotyczących urządzenia Japończyków. Nie pisaliśmy jednak ile będzie kosztować nowa konsola. Okazało się, że będzie ona kosztowała 599 funtów (ok. 2959 zł). Tak wynika z zestawienia udostępnionego przez brytyjski Amazon. Niektórym nawet udało się zamówić urządzenie.

Zobacz: PlayStation 5 z napędem czy bez? Bo że PlayStation 5 to już wiadomo

Tyle jednak będzie kosztowała konsola z 2 TB pamięci wbudowanej. To więcej niż wynikało z poprzednich doniesień. Na szczęście jednak dostaniemy więcej pamięci niż myśleliśmy wcześniej. Z poprzednich informacji wynikało, że otrzymamy 825 GB pamięci wbudowanej, a tak naprawdę klienci będą wybierali między konsolą z 1 TB i 2 TB pamięci wbudowanej. Nie były to jednak tylko przecieki. Takie dane podali sami Japończycy z Sony.

Zobacz Sony PlayStation 5 – Sony oficjalnie ujawnia wygląd konsoli. Zapowiedzi gier
Zobacz PlayStation Store znowu w Chinach. Tym razem już nie da się ominąć cenzury

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Hotukdeals

Przewiń w dół do następnego wpisu