DAJ CYNK

To prawdopodobnie pierwsze zdjęcia telefonu Huawei Mate 30 Pro

23.07.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9448

Ważne 1

0

W chińskim serwisie mikroblogowym Weibo.com opublikowano zdjęcia, na których rzekomo znajduje się nadchodzący flagowiec Huaweia, telefon Mate 30 Pro. Szkoda, że widać tylko przód.

Na opublikowanych zdjęciach (poniżej) widać dwa smartfony w ochronnych obudowach, które przypominają nieco model Mate 20 Pro. Występują one obok dwóch Mate 20 X w czasie jakichś testów łączności. Jeśli nieznane urządzenia to nadchodzący Mate 30 Pro, to oznacza, że będzie on z przodu bardzo podobny do swojego poprzednika. Wyświetlacz ma zakrzywione boki oraz bardzo cienkie boczne ramki. Nie widać niestety wielkości ramek nad i pod ekranem, ponieważ te fragmenty urządzeń są schowane w dodatkowej obudowie. Widać za to szerokie wcięcie w górnej części, które może być używane przez funkcję rozpoznawania twarzy.

Zobacz: Huawei Mate 30 Lite na pierwszym zdjęciu. Ekran z dziurką i kwadratowy aparat
Zobacz: Huawei rejestruje nowe znaki towarowe. Czeka nas filmowy Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 ma być napędzany nowym chipsetem HiSilicon Kirin 985 i będzie obsługiwał sieci 5G. Urządzenie będzie zasilane prawdopodobnie akumulatorem o pojemności 4200 mAh, który szybko naładujemy ładowarką o mocy 55 W. Zgodnie z dotychczasowymi doniesieniami, z tyłu znajdzie się okrągły moduł fotograficzny z czterema obiektywami.

Zobacz: Huawei Mate 30 Pro na nowym renderze. Tylny aparat będzie wyglądał zdecydowanie inaczej niż w Mate 20 Pro
Zobacz: Kupując Huawei P30 lite, otrzymasz sportową opaskę gratis

Źródło zdjęć: Weibo.com

Źródło tekstu: Weibo.com

Przewiń w dół do następnego wpisu