DAJ CYNK

T-Mobile ogłasza rabat 30% na akcesoria TelForceOne

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4031

W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays, T-Mobile oferuje swoim klientom voucher uprawniający do zniżki 30% na zakup wybranych akcesoriów firmy TelForceOne. Są wśród nich ładowarki oraz powerbanki.

T-Mobile wraz z firmą TelForceOne przygotował kod zniżkowy dla klientów indywidualnych usług abonamentowych oraz ofert MIX i T-Mobile na kartę. Voucher upoważnia do 30% rabatu na wybrane akcesoria z kategorii szybkiego ładowania. Zaliczają się do tego powerbanki, ładowarki sieciowe i samochodowe oraz kable (m.in. USB, micro-USB, magnetyczne) TelForceOne. Uwaga - każdy kwalifikujący się użytkownik może zamówić i zakupić w ramach tej promocji maksymalnie trzy wybrane produkty. Ich nabycie to dobry pomysł zwłaszcza podczas wakacji, kiedy to dużo korzystamy ze smartfonów - choćby do robienia zdjęć. Powerbank da nam pewną moc dla urządzeń.

Jak aktywować rabat?

Ponieważ promocja odbywa się w ramach Happy Fridays, ofertę można aktywować w weekend (czyli od piątku 31 lipca do niedzieli 2 sierpnia). Pierwszy sposób to wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na numer 80800. Drugi - aktywacja w aplikacji „Mój T-Mobile”. Podczas aktywacji należy zadeklarować, jakie akcesoria chce się nabyć ze zniżką, należy również podać miejsce odbioru zamówienia. Voucher można zrealizować w wybranych sklepach, salonach firmowych oraz autoryzowanych punktach sprzedaży T-Mobile od piątku 31 lipca do soboty 8 sierpnia.

Dodatkowe wiadomości o weekendowych akcjach operatora można znaleźć na tej stronie.

Zobacz także: T-Mobile: TikTok bez limitów w Supernet Video

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu