DAJ CYNK

Sony Xperia 5 II pojawia się w Geekbench

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6184

Sony Xperia 5 II

Już 17 września pojawi się mniejszy flagowiec Sony. Nadchodząca Xperia 5 II teraz pojawiła się w bazie benchmarków Geekbench. Wszystko wskazuje na to, że będzie to naprawdę mocny telefon.

Sony nieszczególnie przejmuje się tym, że informacje dotyczące modelu Sony Xperia 5 II wyciekają wszędzie gdzie tylko się da. Podejrzewamy, że to wszystko dzieje się z cichym przyzwoleniem japońskiej marki. Informacje o telefonie pojawiły się już kilka miesięcy temu, później temat jakby ucichł. Japończycy udowodnili jednak, że wcale nie mają zamiaru zmieniać wcześniejszych planów i już za nieco ponad dwa tygodnie oficjalnie zaprezentują oni mniejszego, ale mocniejszego flagowca. Sony Xperia 5 II będzie miała bowiem podkręcony układ Snapdragon 865 i ten sam akumulator o pojemności 4000 mAh co Sony Xperia 1 II. To wszystko przy mniejszym (bo mającym 6,1 cala)  wyświetlaczu.

Teraz smartfon pojawił się w bazie benchmarków Geekbench. Xperia 5 II zanotowała tam w teście Geekbench 5.2  naprawdę bardzo dobre wyniki - 909 punktów w teście jednego rdzenia i 3323 punkty w teście wielu rdzeni. To ścisła czołówka urządzeń ze Snapdragonem 865. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, jak już wcześniej informowaliśmy - do łask Sony wróci też jack 3,5 mm.

Zobacz: Sony Xperia 5 II pojawi się 17 września - duża bateria, ekran 120 Hz i jack 3,5 mm
Zobacz: Tak będzie wyglądać Sony Xperia 5 II - to będzie najmniejszy telefon 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: rootmygalaxy

Przewiń w dół do następnego wpisu