DAJ CYNK

Samsung rozdaje słuchawki. Wystarczy kupić smartfon lub tablet z Galaxy AI

Marian Szutiak

Sprzęt

Samsung rozdaje słuchawki. Wystarczy kupić smartfon lub tablet z Galaxy AI

Samsung ma nową promocję. Ma ona związek z funkcjami Galaxy AI oraz ich udostępnieniem dla starszych smartfonów i tabletów koreańskiego producenta. Kupując urządzenie z inteligentnymi funkcjami, można zyskać darmowe słuchawki Galaxy Buds2 Pro.

Samsung niedawno zaktualizował ubiegłoroczne flagowce Galaxy, dodając do nich wspierane sztuczną inteligencją funkcje Galaxy AI. Z tej okazji pojawiła się również promocja na urządzenia, na których są dostępne te funkcje. Dotyczy ona takich sprzętów, jak:

Kupując któreś z wymienionych wyżej urządzeń, można otrzymać w prezencie bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro.

Samsung Galaxy Buds2 Pro z pudełkiem

Jak zgarnąć darmowe słuchawki?

Aby odebrać darmowe słuchawki Galaxy Buds2 Pro, należy wykonać kilka prostych kroków:

  • Kupić wybrane urządzenie z dostępem do Galaxy AI (lista powyżej) u jednego z partnerów handlowych Samsunga, których lista znajduje się w regulaminie promocji. Należy tego dokonać w dniach od 10 do 21 kwietnia 2024 roku.
  • Aktywować nowo zakupione urządzenie do 28 kwietnia tego roku, poprzez uruchomienie go na terytorium Polski z dostępem do Internetu. Zaakceptować warunki EULA.
  • Zalogować się na nowym urządzeniu do aplikacji Samsung Members i kliknąć baner promocyjny. Wypełnić formularz zgłoszeniowy w terminie do 5 maja 2024 roku. Rejestracja możliwa jest wyłącznie na terenie Polski.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, słuchawki Galaxy Buds2 Pro w kolorze czarnym zostaną wysłane w ciągu 30 dni roboczych.

Samsung Galaxy AI promocja

Liczba nagród jest ograniczona i wynosi łącznie 16500 sztuk. Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie promocji.

Zobacz: Samsung Rewards w nowej odsłonie. Opłaca się kupować w oficjalnym sklepie
Zobacz: Masz tego samsunga? Musisz pilnie wyłączyć jedną opcję

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Marian Szutiak / Telepolis.pl, Samsung

Źródło tekstu: Samsung